Tesla презентувала пікап Cybertruck із нержавіючої сталі

0 239

Відкрийте для себе революційні особливості Tesla Cybertruck, виготовленого з нержавіючої броньованої сталі, що має неперевершену міцність і нетрадиційний матовий сріблястий колір.

Дізнайтеся про дивовижні ціни та технічні характеристики версій Cybertruck, що змінюють уявлення про електричні пікапи на автомобільному ринку.

Обіцянка Tesla щодо кузова з нержавіючої броньованої сталі для Cybertruck забезпечує виняткову міцність, здатну витримати обстріл з легкої вогнепальної зброї. Вражає те, що виробник обрав матовий сріблястий колір, відмовившись від традиційних емалей. Маючи майже два мільйони замовлень, щоб задовольнити попит, потрібно кілька років виробництва.

Технічка та ціна

У 2019 році Tesla передбачала, що базова модель Cybertruck коштуватиме 39 900 доларів. Однак фактичні ціни та технічні характеристики пішли іншим шляхом. Задньомоторна версія стартує від $60 990, її випуск запланований на 2025 рік. Розганяючись до 60 миль/год за 6,5 секунд, він забезпечує запас ходу на одному заряді на 402 км.

Повнопривідний 600-сильний Cybertruck вартістю $79 990 оснащений двома двигунами і розвиває 3,9 секунди до сотні. Стандартний запас ходу складає 547 км, а опціональний пакет збільшує його до вражаючих 756 км.

Tesla Cybertruck

Нарешті, варіант Cyberbeast, оснащений трьома двигунами, стартує від 99 990 доларів і може похвалитися загальною потужністю 845 кінських сил. Ця колосальна машина довжиною 5682 мм розганяється за 2,6 секунди і має запас ходу 515 км, який можна збільшити до 708 км за допомогою опції Range Extender.

Європейський тріумф Tesla Model Y

Тим часом в Європі Tesla Model Y випереджає за популярністю Dacia Sandero. Завдяки феноменальному зростанню продажів, американський електромобіль впевнено претендує на статус найновішої автомобільної сенсації на європейському континенті протягом шести з дев’яти місяців.


👉Підпишіться на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше крутих, свіжих новин! Підписались? Тоді читайте далі - там цікаво⬇

Залиште відповідь