Названо найвпливовіші автомобільні бренди 2023 року

0 333

Компанія Interbrand опублікувала список Global Best Brands 2023, в якому оцінюється сила брендів у різних сферах та сегментах.

Серед автовиробників найуспішнішою стала Toyota – японська компанія посіла шосте місце, поступившись лише найбільшим світовим гігантам Google, Apple та Microsoft.

При цьому рейтинг Toyota не змінився порівняно з минулим роком, оціночна вартість бренду складає 64,5 млн. доларів.

Toyota FT-3e
Toyota FT-3e концепт

Другим за значимістю автовиробником став Mercedes-Benz, який посів сьоме місце одразу після Toyota. Автовиробник зі Штутгарту піднявся на один рядок порівняно з минулим роком, його вартість складає 61,4 млн. доларів.

У першу «десятку» увійшли лише три автовиробники, причому останнє місце зайняв BMW. Мюнхенська марка, порівняно з минулим роком, піднялася на три позиції. Вартість марки BMW складає 51,1 млн. доларів.

До «двадцятки» топових світових компаній увійшла Tesla, посівши 12-е місце.

Дослідження показує, наскільки впливовими можуть бути бренди. Наприклад, Toyota та Mercedes-Benz зайняли вищі позиції, ніж Coca-Cola та Nike, а BMW обійшов McDonalds. Дослідження ранжує компанії за трьома критеріями:

  • фінансові показники,
  • вплив бренду на прийняття покупцем рішення про купівлю,
  • здатність отримувати прибуток у майбутньому.
Honda eNy1
Honda eNy1

До списку увійшли також Honda, яка посіла 27-е місце, Hyundai (32-е місце), Audi (45-е місце), Porsche (47-е місце), Volkswagen (50-е місце), Ford (51-е місце). місце), Nissan (63-е місце), Ferrari (70-е місце) та Kia (88-е місце).

З дослідження можна зробити кілька цікавих висновків. Ford і Tesla – єдині американські автовиробники, що увійшли до списку, а відсутність Dodge та Chevrolet підкреслює, які марки купують у всьому світі. Крім того, Porsche та Audi випередили свою материнську компанію, Volkswagen, що дивно для такого відомого бренду.


👉Підпишіться на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше крутих, свіжих новин! Підписались? Тоді читайте далі - там цікаво⬇

Залиште відповідь