Вийшов на ринок перший автомобіль бренду Huawei вартістю 35 тисяч доларів

0 601

Спільне підприємство Huawei та Chery розпочало випуск революційного електричного седану Luxeed S7, що знаменує вихід Huawei на автомобільний ринок.

Цей новаторський автомобіль, доступний у Китаї за ціною від 35 200 доларів США, може похвалитися цілою низкою найсучасніших функцій.

Його енергоефективна конструкція демонструє вражаючий показник споживання 12,4 кВт-год/100 км, а архітектура з напругою 800 В дозволяє швидко поповнити запас ходу на 430 км всього за 15 хвилин. Примітно, що Luxeed S7 оснащений передовою системою автономного водіння ADS 2.0 від Huawei, що включає в себе функції самопарковки.

Побудований на платформі Chery E0X, яку також використовують Exeed Exlantix ES та Exeed Exlantix ET, Luxeed S7 – це просторий повнорозмірний седан розміром 4971 x 1963 x 1474 мм з колісною базою 2950 мм.

Технічка

Оснащений пневматичною підвіскою та складним набором датчиків, включаючи лідар, радари міліметрового діапазону, ультразвукові радари та камери високої роздільної здатності, S7 передає вичерпні дані до системи Huawei ADS 2.0.

Luxeed S7 Huawei Chery

Автомобіль може похвалитися винятковою аеродинамікою з коефіцієнтом аеродинамічного опору 0,203 Сх, що перевершує навіть Tesla Model S. У циклі CLTC він досягає вражаючого максимального запасу ходу у 855 км. Топова конфігурація з двома 496-літровими двигунами розганяється до 100 км/год за 3,3 секунди, а гальмівний шлях складає 33,5 метра на швидкості 100 км/год.

Електромобілі Luxeed, які є першою моделлю, розробленою в рамках програми Huawei Smart Choice, будуть доступні для придбання у флагманських магазинах Huawei по всьому Китаю, що відповідає експансії бренду в автомобільну індустрію разом з Aito.

Luxeed S7 Huawei Chery

Luxeed S7 оснащений численними технологіями Huawei, що охоплюють як апаратні, так і програмні компоненти. Силовий агрегат DriveOne включає блок управління двигуном (MCU), двигун і коробку передач, а програмне забезпечення – систему автономного водіння і HarmonyOS 4.

Під час презентації компанія Huawei оголосила про свої плани до кінця року впровадити в Китаї систему навігаційного круїз-асистента (NCA), подібну до FSD компанії Tesla, інтегровану в передовий пакет ADS компанії Huawei.

Luxeed S7 Huawei Chery

Крім того, Huawei оприлюднила свій амбітний план побудувати понад 100 000 зарядних станцій потужністю 600 кВт по всьому Китаю до 2024 року, що свідчить про її прихильність до розвитку інфраструктури електромобілів.


👉Підпишіться на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше крутих, свіжих новин! Підписались? Тоді читайте далі - там цікаво⬇

Залиште відповідь