Компанія Hyundai показала оновлений кросовер Tucson

0 607

Hyundai представляє оновлений Tucson: Оновлення інтер’єру та незначні зміни екстер’єру

Південнокорейський автовиробник Hyundai нещодавно оприлюднив у мережі перші зображення оновленого кросовера, які демонструють мінімальні зовнішні зміни, що включають новий бампер, радіаторну решітку та модернізовану світлотехніку.

Однак основна увага прикута до комплексного оновлення інтер’єру.

Трансформація інтер’єру

Hyundai Tucson 2024 рестайл

 

Центральним елементом оновленої моделі є оновлений інтер’єр. Завдяки вражаючому вигнутому дисплею, що об’єднує 12,3-дюймову цифрову панель приладів, еквівалентний за розміром екран медіасистеми та додатковий невеликий монітор, автомобіль демонструє інноваційний підхід. Крім того, високотехнологічну обстановку салону доповнює новий блок клімат-контролю.

Відмінними рисами оновленої моделі є перероблена передня панель з горизонтальними лініями, просторе відділення для дрібних речей перед переднім пасажиром, а також витончені вузькі дефлектори вентиляції.

Підвищена практичність та ефективність

Переміщення селектора трансмісії на рульову колонку звільнило додатковий простір уздовж центрального тунелю, що підвищило зручність керування. Така реконфігурація дозволила перенести підсклянники та гніздо для бездротової зарядки смартфонів до центрального підлокітника.

Hyundai Tucson 2024 рестайл

Хоча технічні характеристики залишаються нерозкритими, Hyundai планує зберегти існуючу лінійку двигунів, зосередившись на вдосконаленні налаштувань двигуна для підвищення паливної ефективності.

Очікується, що оновлений Hyundai Tucson, дебют якого заплановано на початок 2024 року, зачарує ентузіастів модернізацією інтер’єру та витонченими зовнішніми вдосконаленнями.


➡Відкриваємо ❗❗Збір коштів на на МАВІК 3. Гарячі хлопці - На гарячому напрямку..😎 Як завжди є потреба в дронах..!!
Сльозливого тексту не буде, самі знаєте, як це важливо..!! Віримо, Ви втомлені. Але, там нашим захисникам важче в рази. Разом до перемоги..
🎯Ціль: 115 000 ₴ Для переказу тисність на 👉 Посилання на банку або ж номер картки 5375 4112 0962 9158

Всім здоров'я❤️


👉Підпишіться на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше крутих, свіжих новин! Підписались? Тоді читайте далі - там цікаво⬇

Залиште відповідь