Новий Lexus HZ вийде в комплектаціях HZ300e, HZ450e та HZ550e

0 342

Lexus наступає на електромобілі: представлення лінійки HZ

Нещодавні заявки на реєстрацію торгових марок від Lexus сигналізують про готовність бренду представити абсолютно нову лінійку електромобілів, яка потенційно може отримати назву HZ.

Заявки на торговельні марки HZ300e, HZ450e та HZ550e натякають на те, що Lexus має намір випустити нову серію електромобілів. Ця абревіатура, невідома в історії Lexus, вказує на майбутню серію моделей.

Розшифровка HZ

Lexus HZ

Суфікс “e”, що додається до назв моделей, означає повністю електричний автомобіль, слідом за кросовером UX300e та RZ. Lexus ввів літеру “Z” в модель RZ, що означає “вісь Z” або “нуль”, символізуючи інноваційний дизайн RZ. Тим часом, заглиблюючись в архіви, Lexus раніше використовував літеру “H” для моделі HS, що представляє “Harmony”, маловідомий гібридний седан на американському ринку.

Lexus HZ

Ходять чутки про можливість появи Lexus на водневому двигуні, враховуючи провідну роль Toyota у розробці водневих двигунів. З наближенням випуску Land Cruiser з водневим двигуном, перспектива появи водневого Lexus залишається життєздатною.

Різноманітні рівні потужності в лінійці HZ

Номери моделей у лінійці HZ передбачають різні рівні потужності. Модель 300 може надавати перевагу доступності, а не продуктивності. Очікується, що модель 450 може бути дзеркальним відображенням моделі RZ450e, видаючи 308 кінських сил і 434 Нм крутного моменту, що обіцяє збалансований і високопродуктивний варіант.

Lexus HZ

Нарешті, очікується, що модель 550 матиме найвищу потужність і характеристики, що відповідатиме високому статусу.

Lexus HZ

В очікуванні офіційного оголошення від Lexus виникають припущення, що лінійка HZ може матеріалізуватися як виробнича ітерація нещодавно представленого концепту LF-ZL, що демонструє прогресивні кроки Lexus у сфері електромобілів.


➡Відкриваємо ❗❗Збір коштів на на МАВІК 3. Гарячі хлопці - На гарячому напрямку..😎 Як завжди є потреба в дронах..!!
Сльозливого тексту не буде, самі знаєте, як це важливо..!! Віримо, Ви втомлені. Але, там нашим захисникам важче в рази. Разом до перемоги..
🎯Ціль: 115 000 ₴ Для переказу тисність на 👉 Посилання на банку або ж номер картки 5375 4112 0962 9158

Всім здоров'я❤️


👉Підпишіться на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше крутих, свіжих новин! Підписались? Тоді читайте далі - там цікаво⬇

Залиште відповідь