Субсидії позбавлять українців у власності яких є автомобілі віком до 15 років

0 573

Вплив на власників транспортних засобів: Зміни в системі житлових субсидій в Україні

Нещодавня постанова Кабінету Міністрів України внесла суттєві зміни в умови отримання житлових субсидій для власників транспортних засобів, які набудуть чинності з січня 2024 року.

Деталі

Зокрема, особи, які володіють автомобілями віком до 15 років, можуть бути позбавлені права на отримання житлової субсидії. Однак це правило не поширюється на транспортні засоби, з моменту складання яких минуло більше 15 років, що дозволяє їхнім власникам зберегти право на отримання державної житлово-комунальної субсидії. Варто зазначити, що мопеди та причепи не підпадають під дію цієї регуляторної поправки.

Повідомлення про це з’явилося в “Судово-юридичній газеті” з посиланням на інформацію Пенсійного фонду України.

окуляри авто

Поправка, детально викладена в п. 14 Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України № 848 від 21 жовтня 1995 року, визначає умови, за яких домогосподарства або члени домогосподарства, які мають у власності більше одного транспортного засобу віком до 15 років (крім мопедів та причепів), не мають права на отримання житлової субсидії. Ця постанова визначає чіткий критерій виключення для певних власників транспортних засобів щодо отримання житлових субсидій від держави.


➡Відкриваємо ❗❗Збір коштів на на МАВІК 3. Гарячі хлопці - На гарячому напрямку..😎 Як завжди є потреба в дронах..!!
Сльозливого тексту не буде, самі знаєте, як це важливо..!! Віримо, Ви втомлені. Але, там нашим захисникам важче в рази. Разом до перемоги..
🎯Ціль: 115 000 ₴ Для переказу тисність на 👉 Посилання на банку або ж номер картки 5375 4112 0962 9158

Всім здоров'я❤️


👉Підпишіться на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше крутих, свіжих новин! Підписались? Тоді читайте далі - там цікаво⬇

Залиште відповідь