Cтартап із Кремнієвої долини створив альтернативу Tesla Cybertruck

RoboTruck 1T

Революційні попередні замовлення на новий RoboTruck 1T

На автосалоні в Лос-Анджелесі стартап Aitekx із Кремнієвої долини представив RoboTruck 1T, який одразу ж почали порівнювати з очікуваним Cybertruck від Tesla.

Відсутність на заході творіння Ілона Маска відвернула увагу від RoboTruck, що свідчить про намір компанії осідлати хвилю ажіотажу навколо ще не випущеної вантажівки з нержавіючої сталі. Цього року на виставці були представлені переважно електромобілі, що відповідає репутації Каліфорнії як світового лідера у їх поширенні.

Продуктивність і технічні характеристики RoboTruck

RoboTruck 1T

Розкриття можливостей RoboTruck 1T виявило інтригуючі показники: максимальна швидкість автомобіля становить 265 км/год, але його енергетичні характеристики залишаються нерозкритими. Мінімальний запас ходу на одному заряді складає 880 км, що перевершує показники існуючих серійних електромобілів. Розганяючись з нуля до сотні за 3,5 секунди, RoboTruck за маневреністю впритул наближається до цільового показника Cybertruck – “менше трьох секунд”.

Порівняльний аналіз показує, що в опублікованих розмірах творіння Aitekx лише на 8,4 сантиметра коротше вантажівки Tesla, і навіть у найдовшій конфігурації з повнорозмірною кабіною воно залишається коротшим менш ніж на 60 сантиметрів. Примітно, що довжина кузова становить приблизно 1,8 метра для обох автомобілів, але RoboTruck 1T має потенціал подовження, якщо підняти задні двері.

RoboTruck 1T

Різноманітні налаштування та ціни

Aitekx прагне надати клієнтам широкі можливості персоналізації, включаючи позашляхові фари, панорамний дах, набір для кемпінгу, сталеву рампу в кузов і комплексні функції обігріву. Примітно, що вони пропонують варіант “крила чайки”, де всі чотири двері піднімаються вгору, за ціною $2,500.

RoboTruck 1T

Хоча точне порівняння продуктивності з довгоочікуваним Cybertruck залишається невизначеним, відомі лише стартові ціни: $45 000 за двомісну кабіну з моноприводом і $99 000 за п’ятимісну модель HyperAIX Sports Signature з AWD.

Оскільки компанія розпочинає прийом попередніх замовлень, час покаже справжню доблесть RoboTruck 1T у порівнянні з довгоочікуваним Cybertruck.