Новий позашляховик BMW XM не зміг подолати лосиний тест

0 793

BMW XM провалив “лосиний тест”

Позашляховик BMW XM зіткнувся з помітною невдачею у спробі пройти “лосиний тест”, не дотягнувши до критеріїв, необхідних для його успішного проходження.

Флагманський позашляховик, що з’явився як друге незалежне починання М-підрозділу після кульмінації оригінальної моделі M1 у 1981 році, піднявся над моделями X5 M / X6 M Competition і X7 M60i, вирізняючись своєю унікальною ідентичністю.

Стандартна потужність 653 к. с. викликала чимало інтриг, коли модель проходила випробування Moose Test.

Розуміння “лосиного тесту”

BMW XM BMW XM

“Тест на лося” імітує непередбачену перешкоду на дорозі, оцінюючи здатність автомобіля уникнути зіткнення шляхом швидкої зміни смуги руху двічі. Не всі автомобілі можуть пройти цей тест, особливо на будь-якій швидкості.

Сайт km77.com провів безліч таких оцінок, встановивши поріг швидкості – 77 км/год – нижче якого тест вважається невдалим.

Випробування BMW XM в тесті на лося

Позашляховик, оснащений гібридним 4,4-літровим твін-турбо V8 потужністю 653 к.с. в базовій комплектації, мав автоматичну коробку передач, повний привід і великі шини Pirelli P Zero (275/35 R21 і 315/30 R23).

BMW XMПісля початку “лосиного тесту” на швидкості 77 км/год позашляховик намагався маневрувати, не зміщуючи конуси. Наступні спроби на тій же швидкості також закінчилися невдачею.

Оптимальний результат був досягнутий на швидкості 74 км/год. Незважаючи на значні розміри і вагу (2750 кг), XM продемонстрував похвальну маневреність і швидкість, за словами творців відео.

Враховуючи стартову ціну базової моделі в $159 000, такі показники флагманського позашляховика виглядають багатообіцяючими, особливо з його 4,1-секундним спринтом до 100 км/год.


➡Відкриваємо ❗❗Збір коштів на на МАВІК 3. Гарячі хлопці - На гарячому напрямку..😎 Як завжди є потреба в дронах..!!
Сльозливого тексту не буде, самі знаєте, як це важливо..!! Віримо, Ви втомлені. Але, там нашим захисникам важче в рази. Разом до перемоги..
🎯Ціль: 115 000 ₴ Для переказу тисність на 👉 Посилання на банку або ж номер картки 5375 4112 0962 9158

Всім здоров'я❤️


👉Підпишіться на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше крутих, свіжих новин! Підписались? Тоді читайте далі - там цікаво⬇

Залиште відповідь