До кінця 2025 року Chery виведе на ринок Європи три бренди кросоверів

0 581

Chery, китайський автомобільний концерн, готується до експансивного виходу на європейський ринок, оприлюднивши плани представити три бренди кросоверів до кінця 2025 року, а дебют Omoda 5 запланований на цей рік.

Деталі

З метою посилення своєї присутності в Європі, Chery планує випустити парк нових моделей під трьома окремими брендами: Omoda, Jaecoo та Exlantix.

Початковий запуск Omoda 5 заплановано на цей рік в Іспанії, після чого на початку 2024 року вона з’явиться у Великобританії, а до квітня 2024 року – у Німеччині, що є частиною стратегічного поетапного розгортання бренду по всій Європі. Комплексна стратегія бренду включає в себе пропозиції з двигунами внутрішнього згоряння, гібридами з можливістю підзарядки та електромобілями, пристосовані до різноманітних потреб у різних регіонах.

Chery Omoda 5
Omoda 5

Очікується, що електричний варіант Omoda 5 розвиватиме 198 кінських сил, долаючи 450 км на одному заряді батареї ємністю 64 кВт/год, що відповідає європейським стандартам циклу WLTP.

Chery планує представити версію з ДВЗ в Іспанії, в той час як в Німеччині будуть представлені бензинові та електричні моделі за ціною від 30 000 євро. Бренди Omoda та Jaecoo планується широко представити на основних європейських ринках, з акцентом на конкурентоспроможні ціни, як зазначив Йохен Тютінг, європейський керуючий директор Chery.

Для ринку Великобританії Omoda 5 буде пропонувати стандартні функції, такі як Android Auto, Apple CarPlay, два 10,25-дюймових екрани, що слугують інформаційно-розважальними та водійськими дисплеями, а також розширені зручності, такі як вентильовані сидіння та адаптивний круїз-контроль.

Очікуючи появу Exlantix, повністю електричного бренду Chery, на початку 2025 року, автовиробник раніше продемонстрував седан E03 та позашляховик E0Y. За цим стратегічним кроком уважно спостерігатимуть, щоб оцінити його сприйняття на висококонкурентному європейському ринку.

Chery eQ7

Chery розглядає можливість створення складального заводу в Європі, щоб зосередитися на локалізованому виробництві.

Хоча рішення може бути прийняте вже наступного року, терміни початку виробництва автомобілів залишаються невизначеними, потенційно Chery може знадобитися близько року, щоб розробити стратегію подальшого розширення на європейському ринку.


👉Підпишіться на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше крутих, свіжих новин! Підписались? Тоді читайте далі - там цікаво⬇

Залиште відповідь