Кожен проданий автомобіль в Європі – електрокар

0 5 213

У серпні 2022 року продажі електромобілів (EV) різко зросли, склавши понад 20% продажів автомобілів в ЄС, що стало визначною віхою в переході європейського автомобільного ринку на моделі з нульовим рівнем викидів.

Європейська асоціація автовиробників (ACEA) повідомила, що в серпні повністю електричні транспортні засоби становили 21% продажів автомобілів в ЄС, що вдвічі більше порівняно з попередніми показниками. Це рекордне досягнення означає, що вперше електромобілі склали більше п’ятої частини загального обсягу продажів автомобілів у регіоні.

Деталі

За перші вісім місяців 2023 року в ЄС було продано майже 1 мільйон електромобілів, що свідчить про постійне зростання популярності електричної мобільності.

Audi A4 електрокар

У серпні загальні продажі автомобілів в ЄС зросли на 21%, продовжуючи тенденцію послідовного щомісячного зростання. Це зростання, особливо помітне для традиційно повільного місяця продажів, підкреслює відновлення автомобільної промисловості після перебоїв у ланцюжку поставок, спричинених пандемією.

У серпні 2022 року продажі електромобілів злетіли до 165 165 одиниць, що більш ніж удвічі більше, ніж за аналогічний період 2021 року.

Продажі автомобілів з двигунами внутрішнього згоряння в серпні опустилися нижче позначки 50%. На плагін-гібриди та повні гібриди припало 7,4% та 23,9% продажів відповідно. Продажі дизельних автомобілів склали лише 12,5%, що значно контрастує з 50% часткою, яку вони займали в продажах нових автомобілів у 2015 році.

Volkswagen ID.6

Дані ACEA свідчать про значне зростання продажів ключових гравців на ринку: Volkswagen повідомив про зростання на 21,2%, а Stellantis і Renault – на 6,4% і 22,3% відповідно.


👉Підпишіться на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше крутих, свіжих новин! Підписались? Тоді читайте далі - там цікаво⬇

Залиште відповідь