Стало відомо, до якого року компанія Opel планує відмовитися від двигунів внутрішнього згоряння

0 68

Opel, відомий німецький автомобільний бренд, нещодавно підтвердив перехід на електрифікацію: всі його майбутні моделі в Європі будуть виключно електричними до 2025 року, що відповідає амбітному рішенню Європейського Союзу про заборону продажу автомобілів з двигунами внутрішнього згоряння до 2035 року, а також суворим нормам Євро-7, що насуваються.

Цей перехід не означає негайного припинення виробництва моделей з двигунами внутрішнього згоряння. Навпаки, Opel продовжуватиме продавати їх до завершення поточного покоління.

Деталі

Наразі бренд може похвалитися лінійкою з 15 електрифікованих моделей, включаючи гібриди, гібриди з можливістю підзарядки та повністю електричні моделі. До 2024 року Opel планує електрифікувати кожну модель, пропонуючи 100% електричну версію для кожної з них.

Наразі електричні версії є у моделей Corsa, Astra та Mokka, а в планах – електрифікація Crossland та Grandland, які стануть важливими новинками Opel у 2024 році.

Opel Crossland
Opel Crossland

До кінця 2023 року Opel виділить Corsa і Astra Sports Tourer Electric в якості основних новинок. Обидва дебютували на Міжнародному автосалоні в Мюнхені у супроводі ключового концепт-кара – прототипу Opel Experimental, який натякає на напрямок дизайну майбутніх електромобілів бренду.

Manta, колись анонсований як кросовер з планами електрифікації до 2028 року, тепер стикається з прискореним графіком через швидке впровадження електрифікації в Opel. Хоча модельний ряд на 2025 рік залишається нерозкритим, повідомляється, що базовий електромобіль Opel, як очікується, буде коштувати від 25 000 євро.

Opel Astra GSe
Opel Astra GSe

На нещодавньому автосалоні в Мюнхені Opel представив Opel Astra Sports Tourer Electric, який заповнює прогалину на ринку електричних сімейних компактних автомобілів, з двигуном потужністю 156 к.с., максимальною швидкістю 170 км/год і запасом ходу 413 км (WLTP), що живиться від акумулятора ємністю 54 кВт/год. Прийом замовлень на цей сімейний автомобіль розпочнеться у жовтні, одночасно з оголошенням остаточних цін.

Одночасно з цим готується до комерційного випуску оновлений Opel Corsa, який може похвалитися вдосконаленою електричною версією: новий електродвигун потужністю 156 к.с., покращена батарея та збільшений запас ходу на 402 км, що знаменує собою вражаючий стрибок вперед в електричних можливостях.


👉Підпишіться на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше крутих, свіжих новин! Підписались? Тоді читайте далі - там цікаво⬇

Залиште відповідь