З’явилися перші подробиці про нове покоління Nissan Juke

Nissan Hyper Punk Concept

Авангардний концепт Nissan Hyper Punk Concept, представлений на нещодавньому японському автосалоні, залишить свій слід у дизайні майбутньої електричної версії Juke.

В рамках амбітного плану Nissan представити 19 електричних моделей до 2030 року, майбутній Juke EV знайде своє місце під кросовером Ariya та Leaf наступного покоління, який має перетворитися на кросовер.

Деталі

Позиціонований для конкуренції з такими суперниками, як Hyundai Kona, Kia EV3 та Jeep Avenger, Juke EV з гордістю збереже характерні елементи дизайну, які були притаманні його першим двом поколінням.

Хоча Nissan ще не опублікував тизерні зображення, очікується, що Juke EV буде натхненний концепцією Hyper Punk, що включає вертикальні світлодіодні ходові вогні, гострі чорні крила та кутові поверхні. Можливість прихованих ручок задніх дверей в С-стійках, подібно до нинішнього Juke, додає елемент інтриги.

Nissan Hyper Punk Concept

Очікується, що він буде їздити на архітектурі CMF-B EV, яка використовується в Renault 5 і Nissan Micra, але конкретні деталі про силову установку ще не розкриті. Ймовірність того, що це буде одномоторна передньопривідна модель, висока, хоча ентузіасти припускають, що вона може бути оснащена двомоторною системою повного приводу, подібною до кросовера Ariya.

Напередодні Японського автосалону Nissan підготував лінійку з п’яти концепт-карів, першим з яких став футуристичний позашляховик з інтер’єром, що трансформується, і характерними дверима Hyper Urban.

Nissan Hyper Punk Concept

Концепт, покликаний продемонструвати майбутній естетичний напрямок Nissan, охоплює гострі краї, складні форми та нетрадиційні світлодіодні лінії, з яскравим лаймово-жовтим кольором, який динамічно змінює відтінок залежно від умов освітлення. Концепт не лише натякає на дизайнерські інновації Nissan, але й слугує сміливим передвісником неминучої еволюції Juke у сферу електричної мобільності.