Toyota випустила 300-мільйонний автомобіль за 88 років

Toyota

Компанія Toyota, один з лідерів автомобільної індустрії, за свою 88-річну історію відзначила надзвичайне досягнення, досягнувши глобального виробничого рубежу в 300 мільйонів автомобілів.

З моменту свого заснування у 1935 році Toyota постійно робить свій внесок у цю вражаючу цифру, виробляючи 180,52 мільйона автомобілів в Японії та ще 119,6 мільйона в інших країнах.

Деталі

Шлях від першої вантажівки моделі G1 у серпні 1935 року, виготовленої на автомобільному виробничому підрозділі Toyoda Automatic Loom Works, Ltd. (пізніше перейменованому на Toyota Industries Corporation), до сьогоднішнього дня триває. (пізніше перейменованої в Toyota Industries Corporation), до сьогоднішнього дня означає значну еволюцію.

Toyota авто

Безсумнівно, Corolla є найбільш продаваною моделлю Toyota, світовий тираж якої станом на вересень 2023 року склав 53,399 мільйона одиниць. Влітку 2021 року ця компактна ікона, яка випускається вже в 12-му поколінні, перетнула 50-мільйонний рубіж виробництва, що підкреслює її незмінну популярність.

Toyota Corolla

Акіо Тойота, голова та головний виконавчий директор, разом з Кіджі Сато, президентом, висловили подяку у своїх заявах, визнавши ключову роль, яку відіграли працівники, постачальники, дилери, зацікавлені сторони та клієнти Toyota у досягненні цього історичного подвигу.

Вони говорили про стійкість компанії в складні часи, підкреслюючи, що лояльність клієнтів і відданість працівників Toyota відігравали важливу роль у подоланні негараздів протягом усієї багатої історії компанії.