Експерти назвали 5 моделей кращих гібридних кросоверів сучасності

Lexus NX

Гібридні автомобілі набули популярності серед водіїв, які шукають переваги електрифікації без шкоди для доступності зарядних станцій чи запасу ходу.

У світі гібридних кросоверів у 2023 році виділяються кілька моделей. Експерти з SUV News оцінили та визначили 5 найкращих гібридних кросоверів року.

Kia Sportage 1.6 T-GDi Hybrid

Kia Sportage PHEV

Kia Sportage 1.6 T-GDi Hybrid – ідеальний варіант для тих, хто шукає гібридний кросовер з ефективною економією пального та привабливим дизайном. Ця модель поєднує в собі надійну гібридну систему з бензиновим двигуном та електродвигуном, що забезпечує динамічне прискорення та низький рівень шкідливих викидів.

Range Rover Evoque P300e

Відомий своєю розкішшю та винятковими характеристиками позашляховика, Range Rover Evoque P300e підтримує свою репутацію завдяки потужній гібридній системі та преміальному інтер’єру. Він призначений для водіїв, які цінують розкіш та комфорт.

Range Rover Sport P460e

Range Rover Sport P460e

Range Rover Sport P460e, що володіє неабиякою потужністю та продуктивністю, забезпечує максимальну ефективність та динамічну керованість на дорозі. Це ідеальний вибір для тих, хто шукає розкішний кросовер, здатний впоратися з різними умовами водіння.

Lexus NX 450h+

Відомий своєю якістю та інноваціями, Lexus представляє NX 450h+, який може похвалитися розкішним інтер’єром, передовими технологіями та винятковою паливною ефективністю. Це ідеальний вибір для тих, хто шукає елегантний та екологічний автомобіль.

Mercedes-Benz GLC 300e

Mercedes-Benz GLC 300e

Поєднуючи німецьку якість і високу продуктивність, Mercedes-Benz GLC 300e поєднує в собі комфорт, стиль і вражаючу ефективність завдяки гібридній системі. Цей кросовер призначений для тих, хто шукає розкоші та піклується про навколишнє середовище.

Ці гібридні кросовери є фантастичними варіантами для водіїв, які прагнуть виняткової продуктивності, але при цьому віддають перевагу екологічності. При виборі гібридного автомобіля важливо оцінити індивідуальні потреби та вподобання, але ці моделі пропонують чудовий вибір, що відповідає різним вимогам та стилям життя.