Ці марки машин машин поліція зупиняє частіше за інших: чи є серед них ваш автомобіль

0 275

Названо ознаки, які привертають особливу увагу інспекторів.

Серед автомобілістів давно ходять чутки про те, що деякі марки та моделі машин піддаються перевіркам на дорогах частіше, ніж інші.

Портал Avtosota.com з’ясував безпосередньо у представників поліції, які транспортні засоби привертають увагу інспекторів більше за інших.

Деталі

Зазначимо, що за наявності поліції оперативних планів — наприклад, оголошення плану «Перехоплення» або проведення інших заходів — співробітники поліції зупиняють ті машини, які відповідають певним вимогам і завданням. Однак у звичайний час, коли ніяких спеціальних завдань не виконується, інспектори можуть брати до уваги певні характеристики авто. Серед них:

  • тонування;
  • антикрила на багажнику;
  • вихлопні системи з високим рівнем шуму та інші.

У зв’язку з цим часто правоохоронці зупиняють для перевірки бюджетні автомобілі марок ВАЗ або Daewoo, а також старі зразки Toyota, Nissan, Subaru, які зазнали тюнінгу. У багатьох випадках водії таких машин можуть мати проблемні документи або їх зовсім немає.

Daewoo Lanos

Крім того, нерідко автомобілісти, які керують машинами цих категорій, не мають страховки. Бувають випадки, коли вони використовуються кримінальними елементами, оскільки таких транспортних засобів легко позбутися у разі потреби.

Серед ознак, які привертають увагу правоохоронців, також зазначається присутність дітей в автомобілі. Співробітники поліції можуть зупинити машину, щоб перевірити, чи є у транспорті дитяче крісло.

дитяче автокрісло

Звертають увагу і на водіїв та пасажирів, які не пристебнуті ременями безпеки – це також може стати приводом для зупинки та перевірки транспортного засобу.

У деяких випадках питання у представників поліції виникають до поведінки автомобіліста. Якщо людина за кермом демонструє невпевненість, робить дивні маневри та показує інші підозрілі ознаки, її теж можуть зупинити. Аналогічна ситуація з тими автомобілістами, які рухаються в потоці з невідповідною швидкістю.


👉Підпишіться на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше крутих, свіжих новин! Підписались? Тоді читайте далі - там цікаво⬇

Залиште відповідь