3 вживані китайські авто, які вважають вічними самі китайці

Great Wall Haval H6

Китайські автомобілі все більше завойовують популярність не лише на внутрішньому ринку, а й на міжнародному, отримуючи визнання за свою довговічність, надійність та економічність.

Серед безлічі варіантів деякі вживані автомобілі в Китаї мають репутацію “вічних” завдяки своїм винятковим характеристикам і незмінній якості. Ось три моделі, які китайські автолюбителі цінують за їхню довготривалу цінність:

BYD Qin EV

BYD Qin EV є символом розвитку ринку електромобілів у Китаї. Його екологічність у поєднанні з добротними характеристиками підкорили багатьох автолюбителів. Оснащений 154-сильним електродвигуном та літій-іонною батареєю, Qin EV може похвалитися винятковими характеристиками. Власники хвалять його за потужне прискорення та швидкий рух. Модель розганяється від 0 до 100 км/год за 7,9 секунди.

BYD Qin

Окрім продуктивності, Qin EV вирізняється витонченим дизайном та просторим салоном, що забезпечує достатній комфорт. Він відомий своїм великим запасом ходу – близько 400 кілометрів на одному заряді. Крім того, енергоефективність автомобіля з витратою палива близько 1,6 літра на 100 кілометрів приваблює як економних водіїв, так і тих, хто піклується про навколишнє середовище.

Haval H6

Great Wall Haval H6 – це середньорозмірний позашляховик, який завоював міцні позиції на китайському автомобільному ринку. Його надійність і міцна конструкція зробили його довгостроковим фаворитом серед водіїв. Оснащений 1,5-літровим двигуном з турбонаддувом, H6 видає 169 кінських сил і крутний момент 210 Нм, забезпечуючи плавність і чуйність водіння.

Haval H6

Просторий салон та універсальна компоновка H6 відповідають практичним потребам повсякденного життя. З розмірами кузова 4,64 метра в довжину, 1,85 метра в ширину і 1,72 метра у висоту, він забезпечує достатньо місця для пасажирів і вантажу. Крім того, його паливна ефективність близько 7,3 літрів на 100 кілометрів робить його економічним вибором, який оцінять власники, що дбають про свої витрати.

Geely Emgrand

Geely Emgrand, продукт китайської компанії Geely Auto Group, завоював місце в серцях багатьох автолюбителів. З 1,8-літровим двигуном потужністю 133 кінські сили, він пропонує поєднання потужності та економічності. Власники часто хвалять Emgrand за його плавне прискорення та керованість, досягаючи 100 км/год приблизно за 9,8 секунди.

Geely Emgrand X7 Sport

Його компактний кузов, що має розміри приблизно 4,5 метра в довжину і 1,78 метра в ширину, забезпечує комфортне водіння в міських умовах. Крім того, витрата палива Emgrand становить близько 6,5 л на 100 км, що є перевагою для економних водіїв, які шукають надійний автомобіль за розумну ціну.

Замість висновку

Отже, ці три китайські вживані автомобілі – BYD Qin EV, Great Wall Haval H6 та Geely Emgrand – пропонують поєднання надійності, продуктивності та економічної ефективності, завдяки чому заслужили репутацію надійних та довгострокових автомобілів серед водіїв у Китаї.