Стало відомо, скільки грошей потрібно, щоб отримати посвідчення водія в Німеччині

0 3 324

У Німеччині доступність водійських посвідчень суттєво змінилася, обмежуючи доступ до них, особливо для осіб, які стикаються з фінансовими труднощами.

ADAC, німецький автомобільний клуб, вказує на численні фактори, що сприяли цьому. Перш за все, вирішальну роль відіграло різке зростання витрат на придбання навчальних автомобілів. Крім того, різке зростання цін на пальне та значний дефіцит інструкторів призвели до збільшення вартості навчання водіїв-початківців.

Деталі

Періоди навчання також збільшилися, займаючи значно більше часу, ніж на початку 2000-х років. Якщо раніше навчання водінню займало близько 20 годин, то сьогодні – від 30 до 40 годин.

дівчина водій посвідчення водія

Складна еволюція динаміки дорожнього руху ще більше ускладнює ситуацію. Приплив велосипедистів, скутеристів і збільшення кількості автомобілів на дорогах призвело до ускладнення дорожніх умов.

“Що по грошах”

Ця трансформація відображає значне зростання витрат, пов’язаних з цим. Вартість навчання в автошколі сягає 400 євро, тоді як 30 годин навчання можуть коштувати близько 2100 євро, на додачу до митних зборів у розмірі 230 євро, що в підсумку становить приблизну суму 2730 євро.

авто з Німеччини розмитнення

Додаткові витрати на перевірку гостроти зору та навчання з надання першої медичної допомоги ще більше підвищують загальні витрати. Як наслідок цих змін, приблизна вартість придбання ліцензії зросла до 3000 євро, а іноді навіть доходить до 4000 євро.

Внаслідок цієї еволюції особам, які отримують водійське посвідчення, пропонуються безкоштовні проїзні картки, а тим, хто здає посвідчення назавжди, видається Deutschlandticket – єдиний проїзний квиток, що дає право на необмежений доступ до громадського транспорту по всій Німеччині.


➡Відкриваємо ❗❗Збір коштів на на МАВІК 3. Гарячі хлопці - На гарячому напрямку..😎 Як завжди є потреба в дронах..!!
Сльозливого тексту не буде, самі знаєте, як це важливо..!! Віримо, Ви втомлені. Але, там нашим захисникам важче в рази. Разом до перемоги..
🎯Ціль: 115 000 ₴ Для переказу тисність на 👉 Посилання на банку або ж номер картки 5375 4112 0962 9158

Всім здоров'я❤️


👉Підпишіться на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше крутих, свіжих новин! Підписались? Тоді читайте далі - там цікаво⬇

Залиште відповідь