2 найгірші англійські автомобілі, які рекомендують обходити стороною

0 2 685

Коли справа доходить до автомобілів, не всі вони створені рівними. Деякі автомобілі можуть мати свої сильні сторони, але кілька невдалих автомобілів зіткнулися з критикою і розчаруванням.

У цій статті ми заглиблюємося у сферу британського автомобілебудування, виявляючи два найгірші автомобілі, яких слід уникати через їхні помітні недоліки та пастки.

Rover CityRover: Прикрий провал

Rover CityRover, компактний автомобіль, розроблений у співпраці між Rover та індійським автовиробником Tata Motors, з’явився на ринках у 2003 році. Однак, незважаючи на початковий оптимізм, цей автомобіль не вразив ні критиків, ні власників.

Rover CityRover

Однією з головних пасток CityRover була низька якість збірки. Ця компактна модель завдовжки 382 сантиметри, оснащена 1,4-літровим двигуном потужністю близько 84 кінських сил, виявилася недостатньо міцною з точки зору довговічності. Матеріали, використані в її конструкції, критикували за низьку якість, що призводило до різних проблем, про які власники повідомляли на автомобільних форумах, таких як постійне деренчання, погане оздоблення салону та легко зношуваний інтер’єр.

Прискорення було млявим, час розгону від 0 до 100 км/год становив приблизно 13,5 секунди, що робило його непридатним для тих, хто шукає швидкого водіння. Витрата пального також не вражала, в середньому близько 7,5 літрів на 100 км пробігу. Статистика продажів відображала загальне незадоволення, оскільки CityRover намагався завоювати популярність на ринку, що призвело до мізерних показників продажів, які врешті-решт призвели до його зняття з виробництва у 2005 році.

Власники часто нарікали на недостатню надійність, а також на проблеми з двигуном та електрикою, що створювало невтішну картину для потенційних покупців. Незважаючи на свій компактний розмір і багатообіцяючу концепцію, CityRover розчарував у виконанні, зрештою заслуживши місце серед найгірших англійських автомобілів, яких варто уникати.

Morris Marina: Спадщина розчарування

 

The Morris Marina

Morris Marina, який часто вважають одним з найбільших розчарувань в історії британського автомобілебудування, був представлений компанією British Leyland у 1971 році. Хоча вона мала стати середньорозмірним сімейним автомобілем, вона зазнала значної критики через кілька помітних недоліків.

Ця модель, довжиною близько 426 сантиметрів, страждала від низької якості збірки та проблем з надійністю. Оснащена двигунами об’ємом від 1,3 до 1,8 літра, Marina мала скромні для свого часу показники потужності, але різноманітні механічні недоліки затьмарювали будь-які потенційні можливості. Прискорення було середнім, близько 15 секунд, щоб досягти 100 км/год, що було недостатньо для автомобіля такого класу.

Паливна ефективність також викликала занепокоєння: середня витрата палива становила 9-10 літрів на 100 кілометрів, що робило його відносно неефективним для своєї епохи. Продажі спочатку були багатообіцяючими, але коли проблеми, притаманні автомобілю, стали більш очевидними, показники продажів різко впали, що сприяло його негативній репутації.

Власники нарікали на часті поломки, корозію та погану структурну цілісність, зрештою, затаврувавши Morris Marina як транспортний засіб, якого слід уникати. Незважаючи на спроби задовольнити ринок сімейних автомобілів, недоліки Marina затьмарювали будь-які достоїнства, закріплюючи її місце серед найгірших автомобілів в історії британського автопрому.


👉Підпишіться на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше крутих, свіжих новин! Підписались? Тоді читайте далі - там цікаво⬇

Залиште відповідь