Skoda показала інтер’єр нового Superb

Skoda Superb тизер

Напередодні майбутньої презентації ліфтбека та універсала четвертого покоління виробник оприлюднив в Інтернеті тизери дизайну інтер’єру нової моделі.

Окрім цих тизерів, було підготовлено короткий відеоролик, присвячений моделі, який підготував ґрунт для глобального дебюту автомобіля 2 листопада 2023 року.

Деталі

Майбутній автомобіль демонструє 10-дюймову віртуальну приладову панель, доповнену 13-дюймовим екраном мультимедійної системи. Примітно, що блок клімат-контролю отримав інноваційний дизайн “спіннер” з компактними дисплеями.

Перенесення селектора трансмісії на рульову колонку звільнило додатковий простір у центральному тунелі, де тепер розміщується електронне ручне гальмо і два прихованих відділення. Крім того, автомобіль може похвалитися проекційним дисплеєм і широким набором функцій допомоги водієві.

Skoda Superb тизер

Зовні нова модель відрізняється оновленими бамперами, решіткою радіатора та модернізованими світлодіодними фарами. Важливо, що майбутня версія перевершить свого попередника за розмірами.

Лінійка двигунів автомобіля включає бензинові та дизельні двигуни з турбонаддувом потужністю від 150 до 265 к.с., в тому числі м’які гібридні системи та плагін-гібрид Superb IV. Ці двигуни будуть працювати в парі з роботизованими трансмісіями і будуть доступні в конфігураціях з переднім або повним приводом.