В Україні почали штрафувати водіїв автомобілів з двигунами внутрішнього згоряння

0 111 014

Львівська міська рада активізувала свої зусилля щодо забезпечення належного використання зарядних станцій для електромобілів, надавши інспекторам з паркування додаткові обов’язки та повноваження.

Відтепер ці інспектори контролюватимуть функціонування зарядних станцій та накладатимуть штрафи на осіб, які неправильно паркують бензинові та дизельні транспортні засоби у місцях, призначених для електромобілів.

Штрафи за такі порушення можуть становити від 340 до 510 грн, як це передбачено Кодексом України про адміністративні правопорушення.

Олег Забарило, начальник управління транспорту та вуличної інфраструктури Львівської міської ради, наголосив на важливості дотримання правил користування електрозарядними станціями. Він розповів про розгалужену мережу електрозарядних станцій у Львові, наголосивши на критичній необхідності зарезервувати ці місця виключно для електромобілів.

поліція

Часто ці місця займають водії традиційних автомобілів з двигуном внутрішнього згоряння, що призводить до незручностей для власників електромобілів, які покладаються на зарядну інфраструктуру.

Забарило підкреслив, що інспектори з паркування тепер уповноважені стягувати штрафи за порушення, що стосуються місць для паркування електромобілів. Цей крок є прямою відповіддю на постійну проблему, пов’язану з тим, що неелектричні транспортні засоби перешкоджають доступу до зарядних станцій.

Впровадження містом більш суворих заходів має на меті пом’якшити проблеми, з якими стикаються водії електромобілів, та сприяти сталому використанню електромобілів. Львів закликає до суворого дотримання цих правил, щоб створити більш сприятливе середовище для електромобілів, полегшуючи перехід до чистіших та екологічніших видів транспорту.


👉Підпишіться на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше крутих, свіжих новин! Підписались? Тоді читайте далі - там цікаво⬇

Залиште відповідь