Україна закрила 280 міжнародних автобусних маршрутів

0 162

Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури України розпочинає реформу галузі міжнародних пасажирських перевезень, спрямовану на підвищення якості послуг та покращення досвіду пасажирів.

Одним з перших кроків є ретельний перегляд та реструктуризація переліку міжнародних автобусних маршрутів.

В результаті цієї ініціативи було закрито 280 міжнародних автомобільних маршрутів, з конкретними розбивками, наведеними нижче:

  • Маршрути без належних дозволів з Польщі – 118 маршрутів.
  • Маршрути, що ведуть до російської федерації – 140 маршрутів.
  • Маршрути до Польщі, які були добровільно закриті перевізниками – 22 маршрути.

Заступник Міністра розвитку громад, територій та інфраструктури Сергій Деркач підкреслив важливість цієї роботи. Міністерство розпочинає масштабні зміни у сфері міжнародних автобусних перевезень. Перший крок – верифікація всіх міжнародних маршрутів, щоб мати актуальний перелік. Це дозволить нам бачити реальну ситуацію з перевезеннями і, зокрема, планувати роботу сервісу єЧерга для перетину кордону автобусами.

BYD автобус

Крім того, верифікація всіх маршрутів – це можливість розширення ринку. Адже якщо певний маршрут існує лише на папері, інший перевізник не може відкрити маршрут і надавати відповідні послуги”.

Після завершення процесу верифікації маршрутів у Польщі, міністерство поширить цю процедуру на маршрути до інших країн. Особливу увагу буде приділено маршрутам, які проходять через тимчасово окуповані території і не можуть бути повноцінно функціонувати.

У таких випадках перевізникам буде запропоновано звернутися до Міністерства з проханням про скасування або зміну маршрутів, щоб забезпечити більш ефективну та добре структуровану транспортну мережу.


👉Підпишіться на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше крутих, свіжих новин! Підписались? Тоді читайте далі - там цікаво⬇

Залиште відповідь