В Україні запровадили нові важливі правила для водіїв: що змінилося

0 17 765

Оновлені правила дорожнього руху набули чинності в п’ятницю, 20 жовтня, після того, як уряд схвалив ці зміни.

Відтепер водії зобов’язані постійно вмикати денні ходові вогні або ближнє світло фар за межами населених пунктів.

Раніше це правило діяло в Україні лише в осінньо-зимовий період

Додаткові зміни до правил включають заборону перевезення дітей, зріст яких нижчий за 150 см (раніше 145 см), у транспортних засобах без використання дитячих утримуючих систем, що дозволяють пристебнути дитину ременями безпеки.

дитяче автокрісло

Крім того, перевезення дітей на задньому сидінні мотоциклів і мопедів взагалі обмежено, за винятком окремих випадків.

Ці зміни спрямовані на підвищення безпеки дорожнього руху та вирішення конкретних проблем, пов’язаних з перевезенням дітей, забезпечуючи відповідність оновленим правилам.

Раніше повідомлялося, що Українців Почали Штрафувати За “Тимчасові” Посвідчення Водія

Правоохоронні органи розпочали боротьбу з водіями, які продовжують керувати своїми транспортними засобами після закінчення терміну дії тимчасових водійських посвідчень.


👉Підпишіться на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше крутих, свіжих новин! Підписались? Тоді читайте далі - там цікаво⬇
Остання практика, про яку повідомляє сайт Road Advocate, була запроваджена з метою підвищення безпеки дорожнього руху та спрощення контролю за дотриманням правил дорожнього руху.
Тимчасові водійські посвідчення зазвичай використовуються автомобілістами з різних причин, часто через затримки з отриманням постійних посвідчень.

Залиште відповідь