2 найгірші моделі бренду Volkswagen за останні 10 років

Volkswagen Passat B7 2010

Volkswagen, відоме і шановане ім’я в автомобільній індустрії, випустило багато улюблених автомобілів протягом багатьох років. Однак не кожна модель мала блискучий успіх.

У цій статті ми розглянемо дві моделі Volkswagen за останнє десятиліття, які викликали найбільше нарікань і розчарувань як з боку власників, так і з боку критиків.

1. Volkswagen Tiguan (2011-2017)

Volkswagen Tiguan – це компактний кросовер, який виробляється з 2007 року. Хоча він завоював популярність завдяки стильному дизайну і комфортному салону, моделі 2011-2017 років зіткнулися з великою кількістю проблем.

Недоліки

Volkswagen Tiguan 2012

a. Проблеми з надійністю: Одним з головних недоліків ранніх моделей Tiguan є їхня надійність. Власники повідомляли про більшу кількість механічних проблем, особливо з двигуном і трансмісією. Ці проблеми часто призводили до дорогого ремонту, і надійність автомобіля опинялася під питанням.

b. Невисока продуктивність: З 2,0-літровим 4-циліндровим двигуном Tiguan не вистачає потужності та прискорення, які є у деяких його конкурентів. Він генерує приблизно 200 кінських сил і має час розгону від 0 до 100 км/год близько 9 секунд. Для компактного позашляховика ці показники менш ніж вражаючі.

c. Паливна неефективність: Витрата палива Tiguan також була каменем спотикання для багатьох власників. Його паливна економічність згідно з рейтингом EPA коливається від 18 до 22 миль на галон у місті та від 24 до 27 миль на галон на шосе, залежно від трансмісії. На ринку, де споживачі все більше надають перевагу паливній економічності, Tiguan вирізняється своєю схильністю до споживання пального.

d. Обмежений вантажний простір: Однією з причин, чому багато людей обирають позашляховики, є їх вантажний простір. Однак, Tiguan не дотягує в цьому плані. З обмеженою вантажопідйомністю він не зміг зрівнятися зі своїми конкурентами, такими як Honda CR-V або Toyota RAV4, з точки зору корисності.

Статистика продажів: Незважаючи на свої недоліки, Tiguan мав певний успіх у США, де річний обсяг продажів сягнув близько 40 000 одиниць у 2016 році. Популярність моделі в Європі була ще більш значною, вона стабільно входить до списку найбільш продаваних позашляховиків.

2. Volkswagen Passat (2011-2019)

Volkswagen Passat 2012

Volkswagen Passat, відомий своєю комфортною їздою та просторим салоном, також потрапив до нашого списку найгірших моделей Volkswagen за останні 10 років. Незважаючи на його привабливість у деяких сферах, кілька суттєвих недоліків розчарували власників.

Недоліки

a. Відсутність інновацій: Моделі Passat 2011-2019 років критикували за відсутність інновацій. Хоча Volkswagen покращив деякі аспекти автомобіля, він не встигав за технологічним прогресом в автомобільній промисловості, через що відчував себе застарілим порівняно з конкурентами.

b. Порожній дизайн: Ще одним недоліком був зовнішній дизайн автомобіля. Естетику Passat часто описували як просту і нецікаву, нездатну викликати захоплення, яке багато споживачів шукають у нових автомобілях.

c. Невтішна паливна ефективність: Passat також був визнаний недостатньо ефективним з точки зору економії пального. Багато його конкурентів, таких як Honda Accord і Toyota Camry, пропонували кращий пробіг на бензині, що було вирішальним фактором для споживачів з обмеженим бюджетом.

d. Проблеми з трансмісією: Власники часто повідомляли про проблеми з трансмісією, в тому числі про важке перемикання передач та їх пробуксовування. Ці проблеми не тільки впливали на досвід водіння, але й збільшували витрати на технічне обслуговування.

Статистика продажів: З точки зору продажів, Passat був відносно успішним у Сполучених Штатах, річні продажі перевищували 70 000 одиниць на піку в 2012 році. Однак ця популярність не була стійкою, і з роками продажі почали знижуватися.

Замість висновку

Хоча Volkswagen випустив багато чудових автомобілів за ці роки, навіть найкращі виробники час від часу випускають моделі з недоліками. Volkswagen Tiguan (2011-2017) і Volkswagen Passat (2011-2019) – два приклади з минулого десятиліття, які отримали свою порцію критики. Від проблем з надійністю до нецікавого дизайну – ці моделі залишили деяких ентузіастів Volkswagen розчарованими.

Однак важливо пам’ятати, що автомобільна промисловість постійно розвивається, і новіші моделі Volkswagen, можливо, усунули багато з цих недоліків, зробивши їх більш привабливими для споживачів.