Які автобренди входять до корпорації Geely

0 213

Це може здивувати, але провідні світові автомобільні бренди часто перебувають під егідою різних материнських компаній.

Хоча багато хто знає, що Lexus є люксовим підрозділом Toyota, а BMW володіє Mini, існують і менш відомі зв’язки – наприклад, Lamborghini підпорядковується Audi, яка, в свою чергу, є дочірньою компанією Volkswagen. Навіть компанія Holden, яка зрештою перестала бути автовиробником, в минулому займалася виготовленням сідел.

Ось короткий огляд сучасного стану та історичного коріння одного з найбільших автомобільних брендів, що проливає світло на його походження.

У багатьох випадках національність нинішнього власника може бути питанням нюансу. Наприклад, незважаючи на те, що Jaguar зараз належить індійській компанії, його сутність залишається виразно британською протягом усього його існування.

Geely – заснована в 1986 році

Geely

Geely, китайський автомобільний бренд, пережив значне зростання з моменту свого заснування у 2002 році. Переважно продаючи в Китаї, вона зробила вирішальний крок, придбавши Volvo у Ford у 2010 році, з прагненням проникнути на західний ринок з автомобілями, розробленими відповідно до суворих стандартів.

Volvo – заснована в 1915 році

Volvo XC60 2009-2017

Спочатку шведський виробник шарикопідшипників, компанія Volvo перейшла до виробництва автомобілів у 1927 році. У 1999 році Volvo Group вирішила продати свій автомобільний підрозділ, щоб зосередитися на комерційних автомобілях. Компанія Ford стала власником бренду до того, як Geely придбала його у 2010 році.

Lotus – заснована в 1948 році

Lotus Elise Sprint 220

Культовий британський виробник спортивних автомобілів Lotus, заснований двома випускниками університету, вже понад 70 років дотримується філософії створення потужних, легких і мінімалістичних автомобілів. Вкорінена в етосі засновника компанії Коліна Чепмена, їхня мантра – “додай легкості”.

Polestar – заснована в 1996 році

Polestar 2

Спочатку це був гоночний підрозділ Volvo, а у 2015 році Polestar був офіційно придбаний шведською компанією. Гоночний підрозділ перетворився на Lynk & Co, використовуючи технології Geely та Volvo. Зараз Polestar перетворився на спеціалізованого виробника електромобілів, представивши такі моделі, як Polestar 1, 2 і 3, що мають спільне обладнання з продукцією Volvo.


👉Підпишіться на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше крутих, свіжих новин! Підписались? Тоді читайте далі - там цікаво⬇

Залиште відповідь