Студенти і викладачі тестуватимуть акумулятори для електричних Kawasaki, Suzuki, Honda і Yamaha

Honda PCX та Benly
0 222

Японські виробники мотоциклів “Великої четвірки”, включаючи Honda, Yamaha, Kawasaki та Suzuki, об’єднуються в розробці та тестуванні електричних мотоциклів.

Зокрема, компанії спільно працюють над розробкою спільної платформи для змінних акумуляторів для електричних мотоциклів. Четвірка оголосила про створення консорціуму для розробки змінних батарей для електричних мотоциклів минулого року. Проте, ми не чули жодної інформації про оновлення, принаймні до цих пір.

У першій частині новин, що вийшли з консорціуму, виявляється, що компанії готові розпочати випробування спільних змінних конструкцій акумуляторних батарей на електричному мотоциклі з реальними користувачами.

Тестування проводитиметься в Університеті Осаки і буде називатися випробуванням “e-Yan OSAKA”.

В рамках тестування студенти та співробітники університету в Осаці отримають електричні мотоцикли для використання під час випробування. У містечку, а також в магазинах у цьому районі будуть встановлені станції для заміни акумуляторів.

Консорціум поки не розкрив жодних технічних специфікацій щодо змінних акумуляторів, але припускають, що вони, ймовірно, наслідуватимуть керівництво Honda із змінними акумуляторними батареями від електричних скутерів Honda PCX та Benly, йдеться у звіті MCN.

Honda moto

Як пояснив керуючий директор та керівник відділу мотоциклетних операцій у Honda Noriaki Abe:

В результаті неодноразових досліджень співпраці чотирьох вітчизняних мотоциклетних компаній ми змогли співпрацювати з e-Yan OSAKA для перевірки загальних специфікацій змінних акумуляторів. Ми усвідомлюємо, що у поширення електричних мотоциклів ще є проблеми, які слід вирішити, і ми продовжуватимемо працювати над поліпшенням середовища використання наших клієнтів.

Очікується, що випробування e-Yan OSAKA триватиме один рік, і протягом цього часу консорціум вивчатиме ефективність конструкцій акумуляторів та станцій заміни батарей, щоб врешті-решт прийняти рішення про остаточний дизайн.

Take Electrek

Хоча змінні акумулятори вже є стандартними для електричних скутерів, вони досить рідкісні для електричних мотоциклів.

Можливість вийняти акумулятор з скутера дозволяє жителям квартир заряджати їх, не передбачаючи зарядку в гаражі чи інфраструктури зарядок на вулиці.

Однак, розмір більшості електричних мотоциклетних батарей поки що виключав знімні батареї, принаймні на великих моделях. Більшість знімних акумуляторів не набагато більші за 2 кВт-год, і, отже, для досягнення більшої ємності іноді використовують кілька батарей. Наприклад, електричний скутер NIU використовує пару акумуляторів на 2,1 кВт-год, кожен з яких важить близько 11 кг.

Zero SR

Однак таким мотоциклам, як Zero SR / F, який має акумулятор на 14,4 кВт-год, знадобиться близько семи таких акумуляторів, що виявляється досить непрактичним. Навіть носити до своєї квартири батареї NIU на 22,6 кг, щоб зарядити, це певна робота, особливо якщо я планував мати щось ще в своїх руках.

Буде цікаво подивитися, який тип батарейок використовується в дослідженні e-Yan OSAKA та наскільки вони великі, а також чи будуть вони використовуватися в повнорозмірних електричних мотоциклах чи щось більше схоже на електричний максіскутер.

 

Хочете -50 гривень на поліс ОСАГО? Переходьте - СЮДИ і вводьте промокод AVTOSOTA
Також, читайте Avtosota в - Google News

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.