Китайський позашляховик BYD YangWang U8 вже зібрав 4000 замовлень

0 587

Китайський автовиробник BYD святкує перший успіх свого революційного позашляховика BYD YangWang U8, який дебютував на престижному Шанхайському автосалоні у квітні 2023 року.

З моменту публічної презентації до 6 жовтня було розміщено близько 4 000 замовлень на U8, що свідчить про сильний ринковий резонанс моделі.

Преміум-версія за ціною 150 000 доларів у Китаї стала доступною для попереднього продажу 20 вересня, а поставки розпочнуться пізніше цього місяця.

YangWang активно розширює свою присутність, плануючи створити 60 шоу-румів і має на меті відкрити 90 магазинів у 40 містах Китаю до кінця року. Ху Сяоцин, генеральний директор відділу продажів YangWang, розкрив стратегію компанії, яка включає придбання та перетворення розкішних магазинів відомих автовиробників, таких як Mercedes-Benz, BMW та Aston Martin, на їхні преміум-салони.

BYD YangWang U8

Технічка

Під капотом YangWang U8 вражає потужною силовою установкою потужністю 1180 к.с. з чотирма електродвигунами – по одному на кожне колесо. Ця інноваційна конструкція забезпечує чудову здатність до розвороту танка, дозволяючи U8 здійснювати повний оберт на 360°, навіть якщо він стоїть на місці. Машина побудована на платформі e4 і оснащена передовою системою підвіски DiSus від BYD з регульованим дорожнім просвітом.

Ще одна особливість YangWang U8 – швидка зарядка, що дозволяє поповнити заряд батареї з 30 до 80% всього за п’ять хвилин. Безпека є першочерговим завданням, що проявляється в інтеграції 38 датчиків, включаючи лідари, ультразвукові радари та камери, які формують передову систему безпеки.

Крім того, позашляховик може похвалитися вбудованим супутниковим зв’язком і вражаючим запасом ходу гібридної силової установки в 1000 км. Таке поєднання інновацій та ефективності, вочевидь, припало до душі споживачам, завдяки чому YangWang U8 отримав багатообіцяючий старт на ринку.


👉Підпишіться на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше крутих, свіжих новин! Підписались? Тоді читайте далі - там цікаво⬇

Залиште відповідь