Шумахер виграв гонку в Монці. Перша перемога в 2020 році

0 233

У п’ятницю кваліфікація в Формулі 2 перервалася через аварію Міка Шумахера, і це вплинуло на стартові позиції багатьох пілотів: вони не змогли поліпшити свої результати, тому в суботу їм довелося пробиватися вперед.

Але якщо Каллум Айлотту не пощастило в Спа, то, схоже, що в Монці удача була на його боці: напередодні йому ніщо не завадило завоювати черговий поул. Цю позицію йому вдалося утримати і на старті, зате Шумахер реабілітувався за вчорашню помилку: він починав гонку сьомим, але відразу пробився на другу позицію. Третім їхав Крістіан Лундгард.

Микита Мазепін завершив перше коло на 6-й позиції, Роберт Шварцман не зміг поліпшити своє становище і поки залишався на далекому 16-му місці.

На початку 4-го кола Мік спробував атакувати Айлотта, але невдало, проте не збирався відмовлятися від своїх претензій на лідерство.

Проте, на наступному колі у нього знову не вийшло випередити британця, зате Юкі Цунода обійшов Лундгарда, перемістившись на 3-ю позицію.

На наступному колі Лундгард контратакував японського гонщика на старт-фінішній прямій і повернув собі позицію, але в цей час Цунода спробував випередити і Лука Гіотто, між машинами стався контакт, і італієць виявився за межами траси. Він змушений був перетнути зону вильоту і повернувся на трасу вже п’ятим.

На цій стадії гонки краще коло проїхав Ден Тіктум, заодно випередивши Микиту Мазепіна, який виявився на 8-му місці. На 9-му колі Шварцман вирішив одним з перших провести піт-стоп, після чого повернувся на трасу на передостанній, 21-й позиції.

Роберт Шварцман
Роберт Шварцман

Стюарди оголосили про 5-секундному штраф, виписаний Маркусу Армстронгу за те, що він в запалі атаки пару раз відверто видавив Гуана Ю Чжоу за межі траси.

Після 12-ти з 30-ти кіл Айлотт продовжував лідирувати, але звернув на піт-лейн, де йому не пощастило: мабуть, він занадто різко кинув зчеплення, і його машина заглохла. Механікам UNI-Virtousi вдалося завести її «з штовхача», але було втрачено так багато часу, що Каллум відкотився в самий кінець пелотона.

На наступному колі в бокси поїхав і Шумахер – тепер його перспективам на перемогу в гонці вже мало що загрожувало. На цьому ж 13-му колі Рой Ніссані видавив з траси машину Мазепіна, і той втратив кілька позицій, повертаючись назад по гравійному узбіччі.

Лідирував Гіотто, але його ще чекав обов’язковий піт-стоп, на який він поїхав на 15-му колі, і гонку очолив Тіктум.

Артем Маркелов до цього часу вже піднявся до 6-ї позиції, але його випередив Нобухару Мацусіта – втім, ні той, ні інший ще не побували в боксах.

На 18-му колі несподівано сповільнилася машина Микити Мазепина, російський гонщик пропустив багатьох суперників, але схоже, що через якийсь час знову зміг поїхати в нормальному темпі.

Микита Мазепін
Микита Мазепін

На наступному колі багато пілотів вирушили в бокси, і Мік Шумахер їхав уже п’ятим, потім на піт-стоп вирушила і вся перша четвірка, після чого німець перемістився на другу позицію.

Ще через коло провів піт-стоп і Юрі Віпс, він був останнім, хто поїхав міняти гуму, і Шумахер очолив гонку. Причому Мік лідирував з перевагою в 3,5 секунди перед Лундгардом.

До фінішу залишалося 10 кіл, і Роберт Шварцман їхав уже шостим, готуючи атаку на Луї Делетраза, їх машини розділяло менше секунди. Але російського гонщика вже наздоганяв Маркус Армстронг, якого в свою чергу наздоганяв Айлотт. На 23-му колі британець обігнав Маркуса на гальмуванні перед першим поворотом і кинувся за Шварцманом.

На 24-му колі Айлотт випередив Роберта, і команда Prema по радіо порадила російському гонщику додати, в надії, що той зможе відігратися. На жаль, це йому не вдалося: схоже, британець, розлючений проблемою на піт-стопі, рвався вперед і обігнав Делетраза, перемістившись на 5-у позицію.

На 7-му місці Роберту теж не вдалося втриматися, його випередив Гуан Ю Чжоу, який потім обігнав і Делетраза.

Микита Мазепін повернувся в бокси і вибув з боротьби через якісь технічні проблеми, які почалися ще кілька кіл назад.

За три кола до фінішу Шумахер лідирував практично з колишньою перевагою, другим їхав Лундгард, третім – Гіотто. За четверте місце боротьбу з Цунода вів Айлотт.

На початку передостаннього кола Гіотто за рахунок пізнього гальмування випередив Лундгарда, датчанин спробував відігратися, але невдало. Він тепер був другим, але наздогнати Шумахера вже не встигав, хоча і проїхав найшвидше коло.

На жаль, Дену Тіктуму вдалося випередити Шварцмана і вийти на 8-у позицію, яка давала право стартувати з поула в недільному спринті, але на цьому він не зупинився і слідом обігнав Делетраза.

HWA Racelab
HWA Racelab

Мік Шумахер першим перетнув лінію фінішу в Монці – це його перша перемога в 2020 році, хоча на подіум він уже піднімався шість разів.

Його напарник по Prema Racing Роберт Шварцман посів дев’яте місце, заробивши пару очок, але його головний суперник у боротьбі за титул Каллум Айлотт фінішував 6-м, причому вчора пілот UNI-Virtousi заробив чотири очки за поул.

Вийшло, що після суботньої гонки у нього і у Шварцмана однакове число очок – по 134. На третю сходинку особистого заліку піднявся Мік Шумахер, у нього тепер 131 очко. Все це обіцяє цікаву кінцівку чемпіонату.

Залишається додати, що Артем Маркелов змушений був задовольнятися 17-м місцем, хоча Джуліано Алезі, свого напарника по команді HWA Racelab, він все-таки випередив.

Результати гонки

Результати гонки


➡Відкриваємо ❗❗Збір коштів на на МАВІК 3. Гарячі хлопці - На гарячому напрямку..😎 Як завжди є потреба в дронах..!!
Сльозливого тексту не буде, самі знаєте, як це важливо..!! Віримо, Ви втомлені. Але, там нашим захисникам важче в рази. Разом до перемоги..
🎯Ціль: 115 000 ₴ Для переказу тисність на 👉 Посилання на банку або ж номер картки 5375 4112 0962 9158

Всім здоров'я❤️


👉Підпишіться на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше крутих, свіжих новин! Підписались? Тоді читайте далі - там цікаво⬇

Залиште відповідь