Для водіїв з 1 жовтня набирає чинності правило, обов’язкове до виконання

0 1 727

Безпека на дорозі: Включайте світло для кращої видимості!

Однією з ключових мір безпеки на дорозі є належна видимість транспортних засобів. Українські водії повинні бути уважними до оновлених правил, які набувають чинності вже з 1-го жовтня.

Відповідно до пункту 9.8 Правил дорожнього руху України, тепер усі автотранспортні засоби повинні вмикати ближні світла чи денні ходові вогні.

Додаткова видимість для безпеки в дорозі

Ця важлива норма діє з 1-го жовтня по 1-ше травня і вимагає включати світло навіть у світлу пору доби. Головна мета цього правила полягає в забезпеченні додаткової видимості транспортного засобу, особливо в умовах обмеженої видимості восени та взимку. Це сприяє попередженню дорожньо-транспортних пригод.

габарити світло авто

Відповідальність та штрафи

Не виконання цих нових правил належного освітлення транспорту призводить до відповідальності. Водії, які не ввімкнули ближнє світло, будуть покарані штрафом у розмірі від 425 до 510 гривень.

Слід також зауважити, що з 2022 року практика зміни швидкісних обмежень в різні пори року у деяких населених пунктах була припинена, зберігаючи сталі ліміти для поліпшення безпеки руху на дорозі. Безпека – у наших руках, давайте дбати про неї разом!


👉Підпишіться на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше крутих, свіжих новин! Підписались? Тоді читайте далі - там цікаво⬇

Залиште відповідь