Toyota презентувала водневий пікап Hilux: запас ходу більше 600 кілометрів

0 131

Toyota, піонер гібридних та водневих технологій, представила версію свого пікапа Hilux на паливних елементах, демонструючи свою прихильність до транспортних засобів, що працюють на паливних елементах.

У той час як електричні пікапи набирають популярності, особливо в США, Toyota зосередилася на технології паливних елементів, зокрема, для своїх пікапів, що випускаються обмеженими серіями.

Проект Hilux на паливних елементах було розпочато у 2022 році, а перший прототип має бути представлений вже у вересні 2023 року для європейського ринку.

Toyota Hilux водень

Ця інновація стала результатом спільних зусиль:

  • під керівництвом Toyota Manufacturing UK Limited (TMUK) в Англії за участю таких компаній, як
  • Ricardo engineering,
  • Forma European Thermodynamic,
  • D2H Group,
  • Thatcham Research.
  • Відділ досліджень і розробок Toyota Motors Europe також зробив свій внесок у розробку.

Використовуючи технологію Toyota Mirai, паливний елемент Hilux розташовується в передній частині автомобіля, замінюючи двигун внутрішнього згоряння. Три баки високого тиску встановлені поздовжньо між балками шасі під автомобілем. Електродвигун, що приводить в дію задню вісь, живиться від літій-іонної батареї, розташованої під вантажним відсіком ззаду.

Toyota Hilux водень

Хоча конкретні дані про майбутній водневий пікап не були надані, очікується, що він запозичить технологію від Mirai другого покоління, який може похвалитися літій-іонною батареєю в якості буферного накопичувача і синхронним електродвигуном для приводу задніх коліс, що генерує 134 кВт і 300 ньютон-метрів.

Ємність водневого накопичувача, ймовірно, становитиме близько шести кілограмів водневого газу, що обіцяє запас ходу понад 600 кілометрів.

Toyota Hilux водень

Проект водневого пікапа Hilux користується фінансовою підтримкою британського уряду і виграє від відносно простого процесу переобладнання.

До кінця 2023 року буде випущено десять автомобілів, які пройдуть ретельні випробування, щоб забезпечити безпеку, продуктивність, функціональність і довговічність, подібні до серійних моделей. Запуск Toyota у виробництво пікапів на водневих двигунах свідчить про далекоглядний підхід до екологічно чистих автомобільних рішень.


➡Відкриваємо ❗❗Збір коштів на на МАВІК 3. Гарячі хлопці - На гарячому напрямку..😎 Як завжди є потреба в дронах..!!
Сльозливого тексту не буде, самі знаєте, як це важливо..!! Віримо, Ви втомлені. Але, там нашим захисникам важче в рази. Разом до перемоги..
🎯Ціль: 115 000 ₴ Для переказу тисність на 👉 Посилання на банку або ж номер картки 5375 4112 0962 9158

Всім здоров'я❤️


👉Підпишіться на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше крутих, свіжих новин! Підписались? Тоді читайте далі - там цікаво⬇

Залиште відповідь