Відомий мольфар засмутив датою закінчення війни в Україні

війна авто

На думку мольфара Макса Гордєєва, війна, що триває, в осяжному майбутньому продовжуватиме створювати значні виклики.

Він підтримав думку американських офіційних осіб, припустивши, що вона може тривати ще 5-7 років. Гордєєв підкреслив, що ситуація залишається складною, і росія навряд чи припинить свої зусилля, поки не вичерпає всі наявні ресурси.

Звертаючись до висвітлення конфлікту в американських ЗМІ, Гордєєв стверджував, що, хоча в оцінці тривалої війни, зумовленої політичною динамікою та поширенням інформації, є частка правди, масштаби та нюанси ситуації часто надмірно спрощуються.

Заглиблюючись у військовий аспект, мольфар (традиційний український шаман) підкреслив, що навіть після звільнення окупованих територій прикордонні міста можуть продовжувати стикатися з труднощами.

ЗСУ

Потенційне вигнання окупантів не гарантує негайного припинення бойових дій, оскільки противник може вдатися до ракетних ударів з різних місць.

Гордєєв наголосив на важливості розуміння того, що прогнозування завершення війни є складним завданням, враховуючи багатогранну природу конфлікту, включаючи політичні стратегії та медійні наративи.

Він підкреслив неприйняття росією поразки і її наполегливість перед обличчям стійкої опозиції. Поки росія не буде значно виснажена, вона навряд чи зупинить свої агресивні дії, що посилює думку про те, що швидке вирішення конфлікту є малоймовірним.