3 найгірші моделі бренду Lincoln за останні 10 років

0 1 028

Lincoln, відомий бренд розкішних автомобілів, зіткнувся зі своєю справедливою часткою успіхів і критики протягом багатьох років.

У цій статті ми розглянемо три моделі Lincoln за останнє десятиліття, які отримали найбільше критики як від експертів, так і від власників.

Ми зосередимося на конкретних недоліках, враховуючи відгуки власників на автомобільних форумах, і надамо відповідні дані, включаючи потужність, габарити, прискорення і витрату палива.

1. Lincoln MKT

Lincoln MKT, повнорозмірний розкішний кросовер, випускався з 2010 по 2019 рік і часто згадується як одна з найменш успішних моделей Lincoln.

Недоліки

Lincoln MKT

 • Дизайн і стилістика
  Однією з головних критичних зауважень щодо MKT був його поляризаційний дизайн, зовнішній вигляд якого отримав неоднозначні відгуки. Багато хто вважав його нетрадиційний і коробчатий зовнішній вигляд непривабливим і таким, що не відповідає витонченому дизайну, характерному для розкішних кросоверів.
 • Внутрішній простір і комфорт
  Незважаючи на те, що MKT був повнорозмірним кросовером, він намагався максимально ефективно використати внутрішній простір. Сидіння третього ряду були тісними, а загальний дизайн не дозволяв ефективно використовувати наявний простір, залишаючи пасажирам менше місця для ніг, ніж очікувалося.
 • Паливна ефективність
  Споживання палива було суттєвим недоліком MKT. Його більший розмір і відносно застарілі варіанти двигунів призводили до нижчої за середню паливної ефективності, що було непривабливим для екологічно свідомих покупців.

Відгуки власників

Власники часто висловлювали розчарування дизайном MKT, вважаючи його застарілим і позбавленим сучасної елегантності, якої очікують від розкішного автомобіля. Скарги на тісні сидіння третього ряду переважали, що зменшувало практичність кросовера.

Статистика продажів

Показники продажів MKT були стабільно низькими протягом усіх років виробництва. Це можна пояснити недостатньою привабливістю дизайну, паливною ефективністю та конкуренцією з боку інших більш популярних на ринку розкішних кросоверів.

2. Lincoln MKS

Lincoln MKS

Lincoln MKS, повнорозмірний розкішний седан, що випускався з 2009 по 2016 рік, зіткнувся з проблемами, які не дозволили йому виділитися у своєму класі.

Недоліки

 • Продуктивність
  Однією з головних критичних зауважень до MKS була його низька продуктивність. Незважаючи на те, що на вибір пропонуються двигуни V6 і V8, потужність і прискорення були недостатніми порівняно з конкурентами в сегменті розкішних седанів.
 • Якість інтер’єру
  Хоча MKS позиціонувався як розкішний седан, багато власників та критиків незадоволені якістю його інтер’єру. Матеріали та оздоблення часто вважалися неякісними для розкішного ринку, що погіршувало загальне враження від користування автомобілем.
 • Технології та інформаційно-розважальні системи
  З роками MKS намагався йти в ногу з конкурентами в плані технологічного прогресу та інформаційно-розважальних функцій. Застарілі технології порівняно з конкурентами робили його менш привабливим для технічно підкованих покупців.

Відгуки власників

Власники часто висловлювали розчарування продуктивністю та застарілим інтер’єром MKS, стверджуючи, що він не відповідає очікуванням розкішного автомобіля. Поширеними були скарги на відсутність сучасних технологій та загальний досвід водіння.

Статистика продажів

Продажі MKS були відносно скромними порівняно з конкурентами на ринку розкішних седанів. Він не зміг домінувати у своєму сегменті через обмежені експлуатаційні характеристики та недоліки в якості інтер’єру.

3. Lincoln MKX (2016-2018)

Lincoln MKX

Lincoln MKX, середньорозмірний розкішний кросовер, що випускався з 2016 по 2018 рік, також зіткнувся з помітною критикою під час свого відносно короткого виробничого циклу.

Недоліки

 • Якість їзди
  Багато власників та оглядачів критикували якість їзди MKX, посилаючись на брак вишуканості та відсутність зв’язку між дорогою та водієм. Це було несподівано для розкішного кросовера.
 • Інформаційно-розважальна система
  Інформаційно-розважальну систему в MKX часто вважали складною у використанні та менш інтуїтивною порівняно з конкурентами. Це вплинуло на загальний користувацький досвід і залишило багатьох власників розчарованими.
 • Вантажний відсік
  Враховуючи його розмір, вантажний відсік в MKX був не найкращим. Власники вважали його недостатньо практичним, особливо у порівнянні з іншими кросоверами у своєму сегменті.

Відгуки власників

Власники часто висловлювали розчарування якістю їзди MKX та зручністю використання інформаційно-розважальної системи. Скарги на вантажний простір також були поширеними, що підриває практичність, яку очікують від середньорозмірного кросовера.

Статистика продажів

Показники продажів MKX за роки його виробництва були прийнятними, але вони не могли конкурувати з деякими з його конкурентів у сегменті середньорозмірних розкішних кросоверів. Недоліки, зокрема, якість їзди та інформаційно-розважальна система, могли вплинути на ці відносно скромні ринкові показники.

Замість висновку

Отже, Lincoln MKT, MKS і MKX (2016-2018) зіткнулися з критикою і не досягли рівня успіху, очікуваного від розкішного автомобіля. Ці моделі критикували з різних причин, включаючи дизайн, якість інтер’єру, продуктивність, технології та комфорт їзди.

Врахування цих недоліків є важливим для Lincoln, щоб покращити свої майбутні моделі та досягти успіху на висококонкурентному ринку розкішних автомобілів.


👉Підпишіться на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше крутих, свіжих новин! Підписались? Тоді читайте далі - там цікаво⬇

Залиште відповідь