Mercedes презентував нові AMG GLC

0 651

Mercedes представив свою останню високопродуктивну пропозицію, AMG GLC, що знаменує перехідний період, коли ера знаменитих двигунів Mercedes V8 поступово наближається до завершення.

AMG GLC буде доступний у двох версіях, що відрізняються своєю потужністю. Дивно, але традиційна нумерація моделей, яка колись вказувала на тип двигуна, втратила свій зв’язок, що особливо помітно в серії AMG 63.

Більш потужна версія GLC має під капотом 2,0-літровий чотирициліндровий двигун, що відрізняється від попередніх конфігурацій з V8. Незважаючи на це відхилення, така конфігурація двигуна стала візитною карткою японських “заряджених” автомобілів. Формат 0,5 л на циліндр є загальновизнаним ідеалом в автомобільному світі.

Посилення екологічних норм підштовхнуло виробників до обмеження об’ємів двигунів внутрішнього згоряння та інтеграції електричних компонентів. У випадку Mercedes-Benz GLC 63 2,0-літровий двигун з турбонаддувом видає 469 кінських сил, якому допомагає електродвигун потужністю 201 кінська сила. У поєднанні вони вивільняють загальну потужність 670 к.с., миттєво доступну для швидкого прискорення.

Mercedes-Benz AMG GLC 2023

Розгін до 100 км/год становить лише 3,4 секунди, що залежить від стану дороги та майстерності водія, а максимальна швидкість обмежена на позначці 275 км/год.

З іншого боку, Mercedes-Benz GLC 43 також має гібридну конфігурацію з 2,0-літровим двигуном з турбонаддувом і скромнішим електродвигуном потужністю 13 кінських сил. Такий варіант розганяється до 100 км/год за 4,7 секунди.

Обидві версії оснащені системою повного приводу з дев’ятиступінчастою автоматичною коробкою передач AMG Speedshift. Задня вісь цих автомобілів є керованою, що підвищує маневреність, особливо під час швидкісного проходження поворотів.

З точки зору дизайну та інших характеристик, GLC 43 має вражаючу схожість з GLC 63. Однак більший електродвигун останнього дещо зменшує простір багажного відділення. Ціни на моделі AMG GLC і дати їх випуску поки що не розголошуються, але ентузіасти з нетерпінням чекають можливості випробувати ці потужні силові агрегати.


➡Відкриваємо ❗❗Збір коштів на на МАВІК 3. Гарячі хлопці - На гарячому напрямку..😎 Як завжди є потреба в дронах..!!
Сльозливого тексту не буде, самі знаєте, як це важливо..!! Віримо, Ви втомлені. Але, там нашим захисникам важче в рази. Разом до перемоги..
🎯Ціль: 115 000 ₴ Для переказу тисність на 👉 Посилання на банку або ж номер картки 5375 4112 0962 9158

Всім здоров'я❤️


👉Підпишіться на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше крутих, свіжих новин! Підписались? Тоді читайте далі - там цікаво⬇

Залиште відповідь