Презентовано нову модифікацію гібридного кросовера від Toyota

Toyota Corolla Cross Nightshade

Toyota представила привабливу модель кросовера Corolla Cross 2024 року, презентувавши лімітовану серію гібридного варіанту в яскравому кольорі Nightshade.

Японський автовиробник залишився вірним своєму корінню, гарантуючи, що Corolla Cross зберігає чітке японське походження.

Під капотом знаходиться надійний бензиновий чотирициліндровий двигун, навмисно атмосферний, щоб збільшити його довговічність. Цей двигун працює в парі з електродвигуном, завдяки чому сумарна потужність досягає 196 кінських сил. Не менш вражаючою є паливна ефективність автомобіля, яка становить 5,6 літрів бензину в змішаних режимах руху.

Прискорення до 100 км/год досягається за 8 секунд.

Toyota Corolla Cross Nightshade

Nightshade має темний екстер’єр, доповнений витонченими чорними акцентами та помітною відсутністю хрому, що робить автомобіль особливо привабливим, особливо у тьмяному світлі вечірніх вулиць. Інтер’єр віддзеркалює цю тему, оформлений у темних відтінках, підкреслених сміливою червоною прострочкою.

Потенційні покупці можуть розраховувати на вибір “північних” відтінків, включаючи червоний, чорний і сірий. Призначений для коротких поїздок, Corolla Cross Nightshade може похвалитися стандартними рейлінгами на даху, що підвищує його універсальність. Хоча виробник пообіцяв випустити новинку восени, конкретні дати дебюту на ринку залишаються з нетерпінням очікуваними.