Geely вивела на ринок електричний мікроавтобус

0 97

Farizon Auto, дочірня компанія Geely, нещодавно представила SuperVan, інноваційний модульний електромобіль.

Примітно, що це електричне диво оснащене змінною високовольтною батареєю, що підвищує його практичність і скорочує час простою. Окрім електричних можливостей, SuperVan оснащений новаторським метаноловим розширювачем запасу ходу, що демонструє прихильність Farizon до інноваційних рішень.

Цей будинок на колесах є не просто засобом пересування, він також слугує джерелом живлення, здатним забезпечити до 10 кВт змінного струму при напрузі 220 В. Крім того, гальмівна система працює за допомогою вдосконаленого дротяного з’єднання, а не традиційного механічного з’єднання, що оптимізує ефективність. Рульове управління та педаль акселератора також використовують цей сучасний принцип взаємодії.

Farizon SuperVan

Усередині SuperVan може похвалитися вражаючим набором функцій навіть у стандартній комплектації, включаючи адаптивний круїз-контроль, допоміжні системи водіння, моніторинг втоми та комплексну цифрову систему з 360-градусним оглядом.

Farizon SuperVan

Крім того, інтер’єр може бути адаптований до індивідуальних уподобань, оскільки Farizon Auto пропонує кілька варіантів дизайну та компонування. Потенційні покупці можуть обирати з різних конфігурацій, включаючи вітальню з розкладними ліжками, ванну кімнату та кухню.

Farizon SuperVan

Очікується, що суперфургон з’явиться на китайському ринку до кінця року, але ціни на нього поки що не розголошуються, що викликає інтерес у ентузіастів, які з нетерпінням чекають на його комерційну доступність.

Варто зазначити, що Geely, материнська компанія Farizon Auto, об’єднує широкий спектр відомих автомобільних брендів і залишається помітним гравцем на міжнародному автомобільному ринку.


➡Відкриваємо ❗❗Збір коштів на на МАВІК 3. Гарячі хлопці - На гарячому напрямку..😎 Як завжди є потреба в дронах..!!
Сльозливого тексту не буде, самі знаєте, як це важливо..!! Віримо, Ви втомлені. Але, там нашим захисникам важче в рази. Разом до перемоги..
🎯Ціль: 115 000 ₴ Для переказу тисність на 👉 Посилання на банку або ж номер картки 5375 4112 0962 9158

Всім здоров'я❤️


👉Підпишіться на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше крутих, свіжих новин! Підписались? Тоді читайте далі - там цікаво⬇

Залиште відповідь