Стало відомо, яких водіїв в Україні змусять “перездавати на права” кожні 5, 10 та 15 років

0 73 754

Українська влада окреслила плани щодо реформування системи видачі водійських посвідчень з метою модернізації існуючої системи та підвищення безпеки дорожнього руху.

Юлія Клименко, заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань транспорту та інфраструктури, розповіла про запропоновані зміни під час конференції Infrastructure Day.

План передбачає обов’язкове оновлення водійських посвідчень для громадян кожні 10-15 років, за умови ухвалення відповідного закону Верховною Радою. Крім того, водії, пов’язані з транспортними компаніями, повинні будуть підтверджувати свої права кожні п’ять років, відповідно до стандартів Європейського Союзу.

Раніше цього року Україна вже спростила процес отримання водійського посвідчення, дозволивши громадянам отримувати права в будь-якому місті, незалежно від місця навчання.

Згідно з новими правилами, українці матимуть змогу навчатися водінню, складати іспити та отримувати готове посвідчення водія в сервісних центрах по всій країні. Цю ініціативу щодо спрощення підтвердило Міністерство внутрішніх справ України, наголосивши, що практичні іспити та отримання посвідчення водія відтепер можна буде скласти в будь-якому сервісному центрі МВС.


➡Відкриваємо ❗❗Збір коштів на на МАВІК 3. Гарячі хлопці - На гарячому напрямку..😎 Як завжди є потреба в дронах..!!
Сльозливого тексту не буде, самі знаєте, як це важливо..!! Віримо, Ви втомлені. Але, там нашим захисникам важче в рази. Разом до перемоги..
🎯Ціль: 115 000 ₴ Для переказу тисність на 👉 Посилання на банку або ж номер картки 5375 4112 0962 9158

Всім здоров'я❤️


👉Підпишіться на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше крутих, свіжих новин! Підписались? Тоді читайте далі - там цікаво⬇

Залиште відповідь