3 найгірші моделі бренду Lifan за останні 10 років

0 547

Китайський автовиробник Lifan за останнє десятиліття здобув певну популярність на світовому ринку. Однак, як і будь-який виробник автомобілів, не всі його моделі були добре сприйняті.

У цій статті ми розглянемо три моделі Lifan за останні 10 років, які зазнали найбільшої критики через різні недоліки.

Ми розглянемо відгуки з автомобільних форумів, статистику продажів і конкретні цифри, що стосуються потужності, габаритів, прискорення і витрати палива.

1. Lifan 520i

Lifan 520i – компактний седан, який дебютував приблизно в 2014 році. Незважаючи на багатообіцяючий зовнішній вигляд, він отримав багато негативних відгуків від власників та автолюбителів.

Недоліки

Lifan 520i

 • Потужність і продуктивність
  Lifan 520i був недостатньо потужним, оскільки мав відносно слабкий двигун потужністю близько 93 кінських сил. Цей недолік відображається на його млявому прискоренні, що займає більше 12 секунд, щоб досягти 100 км/год з місця.
 • Витрата палива
  Одним з головних недоліків 520i була витрата пального. Власники повідомляли про високу витрату пального, яка перевищувала 10 літрів на 100 кілометрів. У порівнянні з іншими автомобілями свого класу це був значний недолік.
 • Якість збірки та надійність
  Скарги на якість збірки та надійність Lifan 520i були досить поширеними. Проблеми, пов’язані з міцністю автомобіля, скрипучість деталей салону і передчасний знос сприяли відсутності віри в довгострокову життєздатність автомобіля.

Статистика продажів

Показники продажів Lifan 520i були менш ніж вражаючими. Модель намагалася конкурувати з іншими компактними седанами у своєму сегменті ринку, і це відобразилося на її нижчих показниках продажів порівняно з такими конкурентами, як Toyota Corolla та Honda Civic.

2. Lifan X60

Lifan X60 – це компактний позашляховик, який мав на меті завоювати ринок позашляховиків, що стрімко розвивається. Однак він не виправдав очікувань з кількох причин.

Недоліки

 • Внутрішній простір і розміри
  Однією з основних претензій до X60 був обмежений внутрішній простір, особливо на задніх сидіннях. Компактні розміри автомобіля призвели до зменшення простору для ніг ззаду і відчуття тісноти, що зробило його менш привабливим для потенційних покупців.
 • Потужність і прискорення
  X60 мав досить малопотужний двигун, що генерував близько 102 кінських сил. Це призводило до млявого прискорення, часто перетинаючи позначку 100 км/год більш ніж за 11 секунд.
 • Якість матеріалів
  Власники висловлювали занепокоєння щодо якості матеріалів, які використовувалися в салоні, особливо пластику, який, як повідомлялося, легко дряпався і стирався, надаючи автомобілю зношеного вигляду за короткий період.

Статистика продажів

Незважаючи на те, що сегмент компактних позашляховиків набирав обертів у цей період, Lifan X60 не зміг суттєво вплинути на рівень продажів. Споживачі віддавали перевагу більш відомим брендам, які пропонували кращі характеристики та продуктивність у схожому ціновому діапазоні.

3. Lifan 320

Lifan 320

Lifan 320 – це компактний хетчбек, який мав на меті завоювати ринок завдяки своєму ретро-дизайну. Однак він зіткнувся з жорсткою критикою з різних причин.

Недоліки

 • Особливості безпеки
  Одним з головних недоліків Lifan 320 був брак сучасних систем безпеки. Йому не вистачало таких важливих елементів, як гальма з АБС і подушки безпеки, що викликало значне занепокоєння у покупців, які піклуються про безпеку.
 • Комфорт та ергономіка
  Незважаючи на компактні розміри, Lifan 320 не зміг ефективно використати свій простір. Скарги на незручні сидіння та погану ергономіку були поширеними серед власників.
 • Продуктивність двигуна
  320-й мав невеликий двигун потужністю близько 86 к.с., що призводило до невисокої продуктивності та слабкого прискорення, особливо в порівнянні з конкурентами в сегменті компактних хетчбеків.

Статистика продажів

Продажі Lifan 320 були невтішними, не зумівши завоювати популярність на ринку, де споживачі все більше віддавали перевагу безпеці, сучасним функціям і загальній продуктивності.

Замість висновку

На закінчення, Lifan, як і будь-який автовиробник, отримав свою частку успішних і менш успішних моделей. Lifan 520i, X60 і 320 зіткнулися з критикою і низькими продажами через різні недоліки, включаючи проблеми з потужністю і продуктивністю, витратою палива, інтер’єром і якістю збірки, а також відсутністю необхідних функцій безпеки.

Вивчення цих недоліків є важливим для Lifan для вдосконалення та досягнення успіху на висококонкурентному автомобільному ринку.


➡Відкриваємо ❗❗Збір коштів на на МАВІК 3. Гарячі хлопці - На гарячому напрямку..😎 Як завжди є потреба в дронах..!!
Сльозливого тексту не буде, самі знаєте, як це важливо..!! Віримо, Ви втомлені. Але, там нашим захисникам важче в рази. Разом до перемоги..
🎯Ціль: 115 000 ₴ Для переказу тисність на 👉 Посилання на банку або ж номер картки 5375 4112 0962 9158

Всім здоров'я❤️


👉Підпишіться на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше крутих, свіжих новин! Підписались? Тоді читайте далі - там цікаво⬇

Залиште відповідь