Цей BMW стоїть на парковці без руху вже 19 років

BMW M3 CSL парковка

Кумедна історія про BMW M3 CSL, застряглий на британській стоянці, розгортається як захоплюючий автомобільний анекдот.

Цей BMW M3 CSL, що пролежав на британській стоянці протягом тривалого часу, а саме два десятиліття, став своєрідною пам’яткою.

Розповідь починається з першого власника, який придбав автомобіль у Редінгу (Великобританія) 4 серпня 2004 року. BMW, відомий своєю спортивною доблестю, відвезли лише на 37 миль (59 км) до підземного гаража в Лондоні, де він і залишився з тих пір, принаймні, так стверджує історія.

Проте фактичний пробіг складає близько 16 000 км, а спортивний автомобіль за ці роки кілька разів переходив з рук в руки. Всупереч поширеній думці, BMW, можливо, не стояв на місці цілих два десятиліття.

BMW M3 CSL парковка

Інформація від так званого інформатора системи BMW Kasio свідчить про пробіг, що перевищує 23 000 км. Якщо копнути глибше в офіційних документах, то виявиться, що автомобіль не сплачував транспортний податок з березня 2006 року, що потенційно вказує на те, що він простояв на стоянці “лише” 17 років.

Зображення автомобіля представляють жалюгідне видовище – BMW заблокований, вкритий товстим шаром бруду і бруду. Очевидні ознаки зносу: на задньому бампері чітко видно сліди удару, а дзеркало заднього виду з боку водія вкрите подряпинами.

BMW M3 CSL парковка

Майбутня траєкторія цього BMW залишається невизначеною, проте, зважаючи на зростання цін на моделі M3 CSL, цілком можливо, що нинішній власник вирішить продати або відреставрувати його, щоб знову відчути гострі відчуття від керування цим чудовим автомобілем.