Нові технології приносять більше проблем власникам електрокарів, ніж водіям бензинових авто

0 5 855

Сучасні досягнення сприяють прогресу, але вони також можуть створювати непередбачувані виклики.

Нещодавній аналіз, який оцінював інноваційний рівень автовиробників, зробив несподіване відкриття: інновації, як правило, створюють більше викликів для водіїв електромобілів (EV) порівняно з їхніми аналогами з двигунами внутрішнього згоряння (ДВЗ).

Не дивно, що електромобілі домінують у рейтингу інновацій завдяки своїм передовим технологіям. Найпопулярніший автомобіль з ДВЗ набрав лише 656 балів, тоді як відомий бренд електромобілів злетів до 773 балів.

Парадоксально, але ентузіазм щодо цих інновацій серед власників електромобілів був на 86% нижчим, ніж серед водіїв традиційних автомобілів.

правила водій нерви

Власники електромобілів повідомили про проблеми з якістю в 17 з 21 оцінюваної функції.

Найбільше незадоволення викликали дистанційний паркувальний асистент і технологія управління мультимедійними пристроями за допомогою жестів.

Аналітики пояснюють цю невідповідність стереотипом: споживачі очікують, що транспортні засоби, які працюють на нових джерелах енергії, повинні демонструвати найсучасніші технології. Отже, творці електромобілів змушені постійно тримати руку на пульсі інновацій, щоб залишатися конкурентоспроможними в очах потенційних покупців.


👉Підпишіться на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше крутих, свіжих новин! Підписались? Тоді читайте далі - там цікаво⬇

Залиште відповідь