Ілон Маск скромно анонсував Tesla Cybertruck Performance

0 20

Загадковий Cybertruck від Tesla знову викликає ажіотаж, а генеральний директор Ілон Маск поділився своєю особистою участю в тест-драйві оновленої версії.

Ще до того, як стандартний Cybertruck вийде на ринок (очікується наприкінці 2023 року), Маск вітає версію Performance як таку, що змінить правила гри.

Якщо все піде за планом, стандартний варіант має бути доступний до кінця цього року.

Ознаки підвищеного крутного моменту Cybertruck були помічені поблизу каліфорнійського тестового треку, де Маск особисто пілотував один із прототипів. Незважаючи на цей ажіотаж, подробиці щодо вдосконаленої версії залишаються невловимими, як і загадка навколо стандартного Cybertruck.

Tesla Cybertruck Performance

Паралельно триває виробництво звичайного Tesla Cybertruck, перша серійна модель якого зійде з конвеєра в липні 2023 року, через чотири роки після першого анонсу нетрадиційного транспортного засобу генеральним директором Tesla.

Що стосується технічних характеристик, то деталі все ще завуальовані. Однак припущення вказують на дві версії: задньопривідну та повнопривідну, які зможуть розганятися від 0 до 100 км/год менш ніж за 3 секунди. Очікування навколо Cybertruck продовжує зростати, обіцяючи електричну революцію у світі пікапів.


➡Відкриваємо ❗❗Збір коштів на на МАВІК 3. Гарячі хлопці - На гарячому напрямку..😎 Як завжди є потреба в дронах..!!
Сльозливого тексту не буде, самі знаєте, як це важливо..!! Віримо, Ви втомлені. Але, там нашим захисникам важче в рази. Разом до перемоги..
🎯Ціль: 115 000 ₴ Для переказу тисність на 👉 Посилання на банку або ж номер картки 5375 4112 0962 9158

Всім здоров'я❤️


👉Підпишіться на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше крутих, свіжих новин! Підписались? Тоді читайте далі - там цікаво⬇

Залиште відповідь