BMW готує нову систему назв для нових моделей

0 18

BMW, готуючись до майбутнього виробництва електричних моделей сімейства Neue Klasse, має намір здійснити значну трансформацію своєї системи нумерації моделей. Метою є створення більш узгодженої системи, яка охоплюватиме автомобілі з різними силовими установками.

Нещодавні заявки на реєстрацію торгових марок, подані до Європейського відомства з питань торговельних марок, вказують на те, що BMW планує в найближчому майбутньому внести зміни в систему нумерації, щоб привести її у відповідність зі своєю стратегією маркетингу як електромобілів, так і автомобілів з двигунами внутрішнього згоряння.

У цій переосмисленій номенклатурі автомобілі матимуть префікс “i”, що позначатиме їхню електричну природу. Першою моделлю, яка перейме цей змінений підхід до маркування, стане майбутня пропозиція на базі платформи Neue Klasse – кросовер X3.

Відповідно, моделі з традиційними двигунами внутрішнього згоряння будуть позначатися як X320 і X330, тоді як їхні електричні аналоги отримають назви iX330, iX340 і iX350

BMW iX1

Ця переглянута система назв пошириться і на наступне покоління моделей 3-Series, традиційні варіанти яких називатимуться 330 і 340, а їхні електричні аналоги – i330 і i340.

Цей підхід також буде поширений на висококласні моделі BMW. Наприклад, очікується, що розкішні седани матимуть індекси 560, 660 або 760, тоді як їхні електричні версії збережуть ці номери, але з додатковим префіксом “i” – i560, i660 та i760 відповідно.

Враховуючи, що автомобілі, побудовані на платформі Neue Klasse, не очікуються до 2025 року, у шанувальників BMW є достатньо часу, щоб звикнути до оновленої модельної номенклатури.


➡Відкриваємо ❗❗Збір коштів на на МАВІК 3. Гарячі хлопці - На гарячому напрямку..😎 Як завжди є потреба в дронах..!!
Сльозливого тексту не буде, самі знаєте, як це важливо..!! Віримо, Ви втомлені. Але, там нашим захисникам важче в рази. Разом до перемоги..
🎯Ціль: 115 000 ₴ Для переказу тисність на 👉 Посилання на банку або ж номер картки 5375 4112 0962 9158

Всім здоров'я❤️


👉Підпишіться на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше крутих, свіжих новин! Підписались? Тоді читайте далі - там цікаво⬇

Залиште відповідь