2 китайські автомобілі, які дуже рідко відвідують СТО

Haval H6

За останні роки китайські автовиробники досягли значних успіхів, довівши свою спроможність в автомобільній галузі, випускаючи не лише доступні за ціною, але й надійні та ефективні транспортні засоби.

У цій статті ми розглянемо два китайські автомобілі, які здобули репутацію таких, що рідко відвідують СТО, висвітливши їхні переваги, відгуки власників на автомобільних форумах, а також конкретні показники продуктивності та габаритні розміри.

1. Geely Emgrand X7 Sport

Geely Emgrand X7 Sport – це компактний позашляховик, який привернув увагу багатьох своєю надійністю і довговічністю, що призводить до мінімальних візитів на СТО.

Переваги:

  • Потужність і продуктивність: Emgrand X7 Sport оснащений 1,8-літровим двигуном з турбонаддувом, який видає близько 184 кінських сил і 300 Нм крутного моменту. Це забезпечує плавну та потужну їзду на різних поверхнях.
  • Паливна ефективність: Однією з головних переваг цієї моделі є її паливна ефективність. Середня витрата пального становить приблизно 7,8 л на 100 км, що робить його економічним вибором для щоденних поїздок на роботу та тривалих подорожей.

Geely Emgrand X7 Sport

  • Габарити: Geely Emgrand X7 Sport зазвичай має довжину близько 456 см, ширину 183 см і висоту 167 см. Це забезпечує достатній внутрішній простір, зберігаючи при цьому компактний і маневрений зовнішній вигляд.
  • Прискорення: Розгін від 0 до 100 км/год для Emgrand X7 Sport становить приблизно 9,6 секунди, демонструючи хороший баланс потужності та маневреності.
  • Дорожній просвіт: З дорожнім просвітом близько 18 см, Emgrand X7 Sport може з легкістю долати нерівні дороги та перешкоди.

Статистика продажів

Geely демонструє вражаючі показники продажів Emgrand X7 Sport, особливо на китайському ринку. За останніми доступними даними, компанія Geely продала понад 190 000 автомобілів серії Emgrand X7, що свідчить про його популярність.

Відгуки власників:

Власники Geely Emgrand X7 Sport часто хвалять його надійність, паливну економічність і комфортний салон. Вони цінують його співвідношення ціни та якості, сучасний дизайн і наявність розширених функцій, що робить його переконливим вибором у своєму сегменті.

2. Great Wall Haval H6

Great Wall Haval H6

Great Wall Haval H6 – ще один китайський позашляховик, який здобув визнання завдяки своїй надійності та нечастій потребі в обслуговуванні.

Переваги:

  • Потужність і продуктивність: Haval H6 доступний з декількома варіантами двигунів, включаючи 1,5-літровий двигун з турбонаддувом потужністю близько 150 кінських сил і більш потужний 2,0-літровий двигун з турбонаддувом потужністю близько 190 кінських сил. Ці двигуни забезпечують плавну та надійну роботу на дорозі.
  • Паливна ефективність: Haval H6 вражає своєю паливною ефективністю, забезпечуючи середнє споживання близько 8,3 л на 100 км, що робить його економічним для щоденного використання.
  • Габарити: Great Wall Haval H6 зазвичай має довжину близько 464 см, ширину 184 см і висоту 169 см, пропонуючи просторий салон і стильний зовнішній дизайн.
  • Прискорення: Розгін від 0 до 100 км/год для Haval H6 з 1,5-літровим двигуном становить приблизно 9,7 секунди, демонструючи його маневреність і продуктивність.

Дорожній просвіт: З дорожнім просвітом близько 19 см, Haval H6 забезпечує хороший баланс між комфортом їзди і здатністю справлятися з різними дорожніми умовами.

Статистика продажів

Haval H6 досяг чудових показників продажів, як в Китаї, так і в усьому світі. Він незмінно є одним з найбільш продаваних позашляховиків в Китаї, з сотнями тисяч проданих одиниць щорічно.

Відгуки власників

Власники Great Wall Haval H6 часто відзначають його стильний дизайн, просторий салон і передові функції безпеки. Вони цінують його плавність ходу, паливну економічність і надійність, що робить його популярним вибором серед любителів позашляховиків.

Замість висновку

Отже, Geely Emgrand X7 Sport і Great Wall Haval H6 – це два китайські автомобілі, які заслужили репутацію завдяки своїй надійності, паливній економічності та загальній вартості. Позитивні відгуки власників ще більше підтверджують їх рідкісні візити на СТО, підкреслюючи їх силу і привабливість на автомобільному ринку.