Ford запатентував знімну третю вісь для своїх пікапів

0 912

Нещодавно компанія Ford отримала патент на інноваційний винахід – знімний задній міст, призначений для пікапів. Особливістю цієї системи є її універсальність – її можна легко прикрутити і за потреби зняти в гаражі.

Знімний задній міст відрізняється тим, що він не з’єднаний з трансмісією автомобіля. Натомість її призначення – забезпечити більш збалансований розподіл навантаження на шасі, що дозволяє пікапам перевозити більш важкі вантажі. Це особливо корисно для тих, хто часто перевозить важке обладнання, наприклад, верстати. Потенційне збільшення вантажопідйомності може бути значним, можливо, до 50%.

Коли ця додаткова вісь буде серійно вироблятися, вона, ймовірно, буде пропонуватися клієнтам як опція.

Компанія Ford розглядає можливість як виготовлення її як частини оригінальної конструкції, так і дозволу дилерам встановлювати її за бажанням клієнтів, але за додаткову плату.

Ford Super Duty

Ця третя вісь, розроблена в першу чергу для серії Ford Super Duty, має потенціал перетворитися на щось більше, ніж просто вісь кочення.

Ford вивчає можливість інтеграції в неї електродвигуна. Таке вдосконалення не лише збільшить потужність, але й значно покращить позашляхові можливості автомобіля, виводячи його продуктивність на новий рівень.


👉Підпишіться на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше крутих, свіжих новин! Підписались? Тоді читайте далі - там цікаво⬇

Залиште відповідь