​​Honda презентувала Accord останнього покоління

0 4 677

Honda представила одинадцяте покоління Accord, зробивши значний крок, представивши його на внутрішньому ринку Японії після того, як він продавався ексклюзивно у Сполучених Штатах.

Вперше представлений у США в листопаді минулого року, рішення про вихід на японський ринок було зумовлене насамперед неабияким успіхом нового Accord у Північній Америці.

З точки зору зовнішньої естетики Honda Accord залишився практично незмінним. Найбільш помітною зміною стало розміщення органів управління для правостороннього руху. Однак якість збірки для японського ринку була покращена, щоб відповідати високим стандартам японського виробництва, що є синонімом прискіпливої уваги до деталей та надійної антикорозійної обробки.

Седан Honda Accord XI відноситься до категорії бізнес-класу і може похвалитися довжиною майже 5 метрів. Базова платформа запозичена у моделі попереднього покоління, але кузов був конструктивно посилений, що дозволило підвищити жорсткість на кручення. Зміни, засновані на аналізі характеристик Accord на американському ринку, зробили автомобіль більш плавним і керованим на високих швидкостях, що майже нагадує керованість купе. Таке перетворення пояснюється незалежною передньою підвіскою MacPherson і класичною багатоважільною задньою підвіскою.

Honda Accord XI 2024

Технічка

Для японського ринку Honda Accord XI буде доступний виключно в гібридній версії, відомій як e:HEV. Гібридна конфігурація оснащена 2,0-літровим атмосферним бензиновим двигуном потужністю 145 к.с., що працює в парі з електродвигуном, забезпечуючи комбіновану потужність 184 кінські сили.

На відміну від цього, американська версія Accord XI пропонує різні варіанти двигунів. Базова конфігурація включає 1,5-літровий двигун з турбонаддувом, що генерує 192 к.с. Гібридний варіант в Північній Америці базується на 2,0-літровому двигуні в поєднанні з двома електродвигунами, сумарна потужність яких становить 204 кінських сили.

Honda Accord XI 2024

Примітно, що і в США, і в Японії Honda Accord XI буде доступний виключно в передньопривідному виконанні, без варіантів 4х4. Більше того, японський випуск Accord XI стане першим автомобілем на місцевому ринку, оснащеним інноваційною системою Sensing 360 від Honda.

Ця передова система безпеки використовує камери та чутливі датчики для аналізу дорожньої ситуації та здатна запобігати аваріям, коли це необхідно, демонструючи прихильність компанії Honda до вдосконалення функцій безпеки в своїх автомобілях.


👉Підпишіться на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше крутих, свіжих новин! Підписались? Тоді читайте далі - там цікаво⬇

Залиште відповідь