Audi змінить маркування своїх моделей

Audi Q5
0 3 034

Audi не лише розширює лінійку електромобілів, а й удосконалює стратегію назв моделей, щоб забезпечити їх чіткішу диференціацію.

Майбутні моделі з двигуном внутрішнього згоряння матимуть непарний номер у своєму позначенні, тоді як електромобілі будуть мати парний номер

Наприклад, довгоочікуваний електромобіль A6 E-tron вийде на ринок у 2024 році, тоді як оновлена версія нинішньої моделі A6 отримає назву A7. Аналогічно, новий Q6 E-tron буде виключно електромобілем, а Q5, нове покоління якого заплановано на 2024 рік, збереже свої двигуни внутрішнього згоряння.

Олівер Хоффманн, технічний директор Audi, підкреслив, що така номенклатура моделей з часом стане стандартною, що допоможе покупцям швидко визначати тип двигуна автомобіля лише з його назви.

Audi A6 Hybrid

Якщо ви бачите А6, то це буде виключно акумуляторний електромобіль. Він називатиметься A6 E-tron, так само як і Q6 E-tron. Але навіть без цієї приставки ви зрозумієте, що A6 і Q6 – це автомобілі на батареях.

– зауважив Хоффманн.

Незважаючи на ці зміни, Audi не відмовляється від свого впізнаваного суфікса E-tron – назви, яку вона використовує для електрифікованих автомобілів з 2009 року. Очікується, що значок E-tron збережеться, функціонуючи подібно до значків TDI і TFSI, які сьогодні використовуються Audi для позначення дизельних і бензинових моделей.

Раніше портал Автосота повідомляв, що Audi презентувала кросовери Audi Q8 і SQ8 у новій версії

Audi вдихнула нове життя у свої кросовери Q8 та SQ8, запропонувавши низку оновлень, включаючи оновлений дизайн та розширений перелік функцій, повідомляє сайт Motor1. З моменту свого дебюту в 2018 році Audi Q8 є основною моделлю в лінійці автовиробника, і це оновлення має на меті зберегти його конкурентоспроможність на ринку.

Найпомітніші зміни можна помітити в переробленому дизайні передньої частини, позначеному модифікованою решіткою радіатора та оновленими фарами з новою графікою.

Також, Стало відомо, яким буде кросовер Audi Q3 2025 модельного року


➡Відкриваємо ❗❗Збір коштів на на МАВІК 3. Гарячі хлопці - На гарячому напрямку..😎 Як завжди є потреба в дронах..!!
Сльозливого тексту не буде, самі знаєте, як це важливо..!! Віримо, Ви втомлені. Але, там нашим захисникам важче в рази. Разом до перемоги..
🎯Ціль: 115 000 ₴ Для переказу тисність на 👉 Посилання на банку або ж номер картки 5375 4112 0962 9158

Всім здоров'я❤️


👉Підпишіться на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше крутих, свіжих новин! Підписались? Тоді читайте далі - там цікаво⬇

Залиште відповідь