У 2025 році кожен четвертий новий електромобіль в Європі буде “Зроблений в Китаї”

0 44

Автомобільні аналітики з Технічного університету Хемніца очікують значного сплеску імпорту автомобілів з Китаю на європейський ринок.

Прогнози передбачають близько 600 000 автомобілів цього року і приголомшливі 1,1 мільйона до 2025 року, як повідомив у понеділок (18.09.2023) професор Вернер Оле з Автомобільного інституту Хемніца. Цей сплеск збільшить частку реєстрацій нових автомобілів з 5,0 до 7,5 відсотка.

Конкуренція для європейських автовиробників посилюється, особливо в секторі електромобілів. Професор Оле зазначив, що оскільки більшість транспортних засобів з Китаю є електричними, їхня присутність у цьому сегменті ринку помітно вища.

Очікується, що до 2023 року ці автомобілі становитимуть майже 20% нових реєстрацій в Європі, а до 2025 року цей показник може перевищити 25%.

Китайські автовиробники мають значну перевагу за вартістю, яка становить кілька тисяч євро. Ці автомобілі є не лише економічно конкурентоспроможними, але й технологічно досконалими, особливо в галузі акумуляторних технологій.

електричні авто електромобіль

Конкурентна перевага Китаю полягає в широкій доступності та економічній ефективності критично важливої сировини та акумуляторів для електромобілів, що підтримується величезним масштабом їхнього внутрішнього ринку.

На противагу цьому, Європа наразі зазнає труднощів у порівнянні з Китаєм, що пояснюється такими факторами, як високі ціни на енергоносії, велика кількість нормативних актів і передчасне закінчення терміну дії податкових пільг.

Дірк Фогель з Netzwerk Autozulieferer Sachsen (AMZ) висвітлив ці проблеми, підкресливши їхній негативний вплив на конкурентоспроможність німецьких та європейських компаній і гальмування розвитку електромобільності.


➡Відкриваємо ❗❗Збір коштів на на МАВІК 3. Гарячі хлопці - На гарячому напрямку..😎 Як завжди є потреба в дронах..!!
Сльозливого тексту не буде, самі знаєте, як це важливо..!! Віримо, Ви втомлені. Але, там нашим захисникам важче в рази. Разом до перемоги..
🎯Ціль: 115 000 ₴ Для переказу тисність на 👉 Посилання на банку або ж номер картки 5375 4112 0962 9158

Всім здоров'я❤️


👉Підпишіться на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше крутих, свіжих новин! Підписались? Тоді читайте далі - там цікаво⬇

Залиште відповідь