Вартість додаткових опцій Porsche Cayenne Turbo E-Hybrid може перевищити ціну Lamborghini Urus

Незважаючи на те, що його ціна починається зі 146 900 доларів, вам все одно доведеться доплатити за вентиляцію сидінь та адаптивний круїз-контроль.

Днями запущено конфігуратор нового Porsche Cayenne Turbo E-Hybrid, що дає уявлення про те, скільки потрібно витратити, щоб купити найпотужніший позашляховик марки.

Нагадаємо, що на «Кайєн Турбо е-гібрид» стоїть 4.0-літровий V8 твін-турбо та електромотор, що разом видають 729 кінських сил і 700 Нм крутного моменту. Ми дізнались, що його стартова ціна становить 146 900 доларів, але деякі з найдорожчих і незвичайних опцій легко можуть підняти її вище за відмітку 200 тисяч доларів.

То що це за опції?

Незважаючи на те, що існує безліч безкоштовних (тобто що входять у зазначені 146 900 доларів) кольорів, Porsche стягуватиме додаткові 13 150 доларів за колір за вашим замовленням. Можливо навіть, його назвуть на вашу честь.

Наприклад, ми вибрали світло-зелений «дубовий» металік, а потім додали найдорожчі колісні диски – 22-дюймові п’ятиспицеві, у чорному хромі, за 4 060 доларів. Спортивний тюнінг-комплект із вуглецевого волокна підняв ціну ще на 10 300 доларів, панорамний дах – на 1 560 доларів, а набір спеціальних наклейок – на 1020 доларів (на жаль, їх немає на зображеннях). Ми також додали переднє та заднє скло з термо- та шумоізоляцією, задні ліхтарі ексклюзивного дизайну та світлодіодні фари з HD-матрицею.

Коли ми закінчили з екстер’єром, наш індивідуально сконфігурований Cayenne Turbo E-Hybrid коштував трохи менше 185 тисяч доларів, але це був тільки початок.

Porsche Cayenne Turbo E-Hybrid

Інтер’єр Porsche Cayenne Turbo E-Hybrid

Усередині розкішного позашляховика ще більше можливостей для персоналізації, починаючи з салону з базальтово-чорної шкіри з вишивкою за 2 260 доларів та сидінь з вентиляцією спереду/ззаду та масажем спереду. Преміум-пакет вартістю 4 500 доларів включає чотиризонний клімат-контроль, адаптивний круїз-контроль і систему об’ємного огляду, тому що адаптивний круїз-контроль не входить до стандартної комплектації наддорогого позашляховика.

Porsche Cayenne Turbo E-Hybrid

Нам не вистачить місця, щоб перерахувати всі опції інтер’єру, але ми зупинили свій вибір на таких елементах, як:

  • екран для переднього пасажира (1 490 доларів),
  • хай-енд система об’ємного звучання Burmester 3D (5 810 доларів),
  • головний дисплей (1 490 доларів),
  • доводчики дверей (720 доларів),
  • система нічного бачення (2 310 доларів).

Керамічні композитні гальма з глянсово-чорними супортами – одна з найдорожчих опцій вартістю 9980 доларів. Управління задньою віссю (1280 доларів), спортивний вихлоп з патрубками кольору темної бронзи (3220 доларів) та система Porsche Dynamic Chassis Control (3590 доларів).

Porsche Cayenne Turbo E-Hybrid

Крім того, можна змінити матеріал, колір або дизайн таких елементів, як оздоблення керма, передньої панелі, обшивка стелі та ремені безпеки. Ми навіть вибрали накладки на пороги з вуглецевого волокна, з підсвічуванням та персоналізованим текстом. На той час, коли ми закінчили, ціна такого Cayenne Turbo E-Hybrid зросла до 240 510 доларів.

Тільки додаткове обладнання коштувало 91960 доларів, що перевищує ціну 463-сильного гібридного позашляховика Cayenne E-Hybrid. Більше того, приблизно за ці гроші можна купити новий Lamborghini Urus!

Загалом компанія Porsche, як завжди, впевнена у собі, але її клієнтам доведеться все як слід врахувати, перш ніж зважитися на покупку.