Tesla випустила п’ятимільйонний автомобіль

0 36

Компанія Tesla, американський гігант з виробництва електромобілів, нещодавно відзначила значне досягнення – випуск свого п’ятимільйонного автомобіля.

Горде оголошення про це було зроблено на широко відомій соціальній медіа-платформі X, яка раніше була відома як Twitter.

Знаковий автомобіль, седан Tesla Model 3, уособлює цю віху. Подорож почалася зі складання першого мільйонного автомобіля на початку 2020 року, і цей вражаючий подвиг – виробництво п’яти мільйонів автомобілів – було здійснено трохи більше ніж за півроку з моменту випуску четвертого мільйонного електромобіля 1 березня 2023 року.

Лише у другому кварталі 2023 року було вироблено 479 700 автомобілів Tesla. Серед них флагманський кросовер Model Y та ліфтбек Model S склали 19 489 одиниць, а бюджетний кросовер Model Y та популярний седан Model 3 – 460 211 одиниць.

Tesla

Нещодавнє відкриття Tesla – оновлений електромобіль Model 3 – є свідченням невпинного прагнення до інновацій. Фейсліфтинг представляє повний редизайн передньої частини, демонструючи нові фари, бампер, капот і крила. Задня частина отримала нові ліхтарі, нову кришку багажника, бампер і напис з назвою бренду замість логотипу.

Крім того, модель пропонує оригінальні 18- або 19-дюймові колісні диски, розроблені виключно для цієї свіжої ітерації, що супроводжуються збільшеною довжиною, яка тепер становить 4720 мм.


👉Підпишіться на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше крутих, свіжих новин! Підписались? Тоді читайте далі - там цікаво⬇

Залиште відповідь