Стало відомо, які країни ввели заборону на в’їзд автомобілів з російськими номерами

0 226

Фінляндія запровадила заборону на в’їзд до країни автомобілів, зареєстрованих на росії. Про це йдеться у повідомленні міністра закордонних справ цієї країни. Обмеження почали діяти з 16 вересня.

При цьому заборона поширюватиметься не на всі машини. Так, як і раніше, дозволено в’їзд до Фінляндії легковим автомобілям російських дипломатів. Крім цього, заборона не торкнеться росіян, які мають намір в’їхати в країну з гуманітарних причин.

Раніше посольство росії у Фінляндії рекомендувало рашистам утриматися від поїздок до сусідньої країни на автомобілях із російськими реєстраційними знаками.

З 13 вересня Естонія запровадила заборону на в’їзд до країни автомобілів, зареєстрованих на росії. За словами міністра закордонних справ цієї країни Маргуса Цахкна, це пов’язано з випущеними Єврокомісією роз’ясненнями щодо застосування раніше введених санкцій щодо росії. До цього (11 вересня) аналогічну заборону запровадили Латвія та Литва.

 

кордон митниця 2

Що особливо приємно:

З 17 вересня 2023 року забороняється придбання, імпорт або передача до Європейського Союзу прямо чи опосередковано автомобілів та інших транспортних засобів, призначених переважно для перевезення 10 осіб, у тому числі легкових та вантажних автомобілів (з кузовом універсал) і гоночні автомобілі, якщо вони походять або експортуються з росії.

– повідомила Держприкордонна служба Польщі.

Єврокомісія 10 вересня випустила роз’яснення щодо раніше введених санкцій проти росії. Згідно з цими роз’ясненнями, в’їзд до країн ЄС на пасажирських автомобілях, зареєстрованих у росії, розцінюватиметься як заборонений імпорт. Пізніше в Єврокомісії уточнили, що кожна країна ЄС самостійно прийматиме рішення про дотримання цих рекомендацій чи ні.


👉Підпишіться на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше крутих, свіжих новин! Підписались? Тоді читайте далі - там цікаво⬇

Залиште відповідь