3 найгірші моделі бренду Infiniti за останні 10 років

0 2 425

Infiniti, люксовий підрозділ Nissan, відомий тим, що виробляє автомобілі, які поєднують в собі продуктивність, стиль і технології. Однак, як і у будь-якого бренду, у Infiniti була своя частка менш успішних моделей за останнє десятиліття.

У цій статті ми детальніше розглянемо три моделі Infiniti за останні 10 років, які отримали нарікання як від критиків, так і від власників.

1. Infiniti Q50 (2014 – теперішній час)

Infiniti Q50

Infiniti Q50, компактний розкішний седан, був покликаний замінити седани серії G. Хоча він мав багатообіцяючі аспекти, він зіткнувся зі значною критикою:

Недоліки:

  • a. Потужність і продуктивність: Базовий двигун, 2,0-літровий чотирициліндровий з турбонаддувом, критикували за недостатню потужність порівняно з конкурентами у своєму класі. Варіанти з більш потужними двигунами також не виділялися.
  • b. Якість інтер’єру: Багато власників повідомляли, що інтер’єр не відповідав розкішному бренду. Деякі матеріали здавалися дешевими, а дизайн не був настільки вишуканим, як очікувалося від розкішного автомобіля.
  • c. Інформаційно-розважальна система: Інформаційно-розважальна система з двома екранами отримала нарікання за складність та відволікання уваги. Її функціональність була не такою інтуїтивно зрозумілою, як у систем конкурентів.

Показники продажів:

Незважаючи на критику, Q50 залишається популярною моделлю для Infiniti. У США на неї постійно припадає значна частина продажів Infiniti, в деякі роки вона становила понад 30% від загального обсягу продажів.

2. Infiniti QX60 (2012 – теперішній час)

Infiniti QX60

QX60 – це середньорозмірний розкішний кросовер, який також зіткнувся зі своєю часткою критики:

Недоліки:

  • a. Потужність і прискорення: QX60 часто критикували за недостатнє прискорення, особливо при повному завантаженні. Силовий агрегат намагався забезпечити необхідну потужність, що впливало на загальну продуктивність.
  • b. Паливна ефективність: У порівнянні з конкурентами в сегменті, QX60 часто відзначався нижчою паливною ефективністю, що є критично важливим фактором для багатьох покупців позашляховиків.
  • c. Проблеми з надійністю: Деякі власники повідомляли про значні проблеми з надійністю, починаючи від проблем з безступінчастою трансмісією (CVT) і закінчуючи електричними несправностями.

Показники продажів:

QX60 був однією з найбільш продаваних моделей Infiniti в останні роки. Він постійно входить до числа найбільш продаваних моделей Infiniti в США.

3. Infiniti QX30 (2016 – 2019)

Infiniti QX30

QX30, субкомпактний розкішний кросовер, був продуктом співпраці Infiniti та Mercedes-Benz. Однак він не зовсім виправдав очікування:

Недоліки:

  • a. Внутрішній простір: QX30 зазнав критики за обмежений внутрішній простір, як у пасажирському, так і у вантажному відсіках. Це заважало його практичності та зручності використання.
  • b. Якість їзди: Багато власників та оглядачів визнали якість їзди жорсткою, особливо на шорсткому або нерівному дорожньому покритті. Він не забезпечував плавності ходу, яку очікують від автомобіля класу люкс.
  • c. Проблеми з трансмісією: Деякі власники повідомляли про проблеми з трансмісією з подвійним зчепленням, включаючи грубі перемикання передач і проблеми з надійністю.

Показники продажів:

QX30 мав відносно низькі продажі порівняно з іншими моделями Infiniti. Він намагався зробити значний вплив з точки зору кількості продажів.

Замість висновку

Хоча Infiniti славиться розкішшю і продуктивністю, не всі моделі виправдали очікування за останнє десятиліття. Q50, QX60 і QX30, незважаючи на свої сильні сторони, зіткнулися з критикою, пов’язаною з потужністю, якістю інтер’єру, комфортом їзди тощо.

Врахування цих аспектів перед покупкою будь-якого автомобіля має вирішальне значення для того, щоб переконатися, що він відповідає вашим очікуванням та вподобанням.


👉Підпишіться на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше крутих, свіжих новин! Підписались? Тоді читайте далі - там цікаво⬇

Залиште відповідь