Автовиробники BMW, Ford та Honda створять спільну компанію

Зарядка для електрокару

Найбільші гравці автомобільної галузі, включаючи Ford, BMW та Honda, формують інноваційну співпрацю, відому як ChargeScape.

Це спільне підприємство має на меті революціонізувати ринок електромобілів (EV), створивши універсальну систему зарядки, спростивши інтеграцію зарядних станцій, автовиробників та користувачів електромобілів.

ChargeScape має намір запропонувати власникам електромобілів гнучкість для зарядки своїх транспортних засобів в оптимальний час за допомогою легко керованих графіків.

Використовуючи телематичні дані від автовиробників, процес заряджання буде оптимізовано відповідно до індивідуальних уподобань та потреб.

Крім того, система полегшить обмін надлишковою енергією, особливо для транспортних засобів, здатних виступати в якості джерел живлення і вносити свій вклад в систему “автомобіль-мережа” (V2G).

Ford BMW Honda

ChargeScape також наголошує на використанні відновлюваних джерел енергії, таких як вітрові та сонячні установки, підкреслюючи прихильність до сталого розвитку.

Ця ініціатива має на меті не лише зробити зарядку більш ефективною для власників електромобілів, але й зменшити маркетингові витрати, забезпечивши єдину платформу для спілкування між автовиробниками та користувачами електромобілів.

Хоча конкретні деталі запуску ще не розголошуються, підприємство відкрите до можливості приєднання інших автомобільних брендів у майбутньому, наслідуючи успішну модель, вже реалізовану в Європі.